2726

سلام دوستان بارداریم پوچه دکتر دیروز دارو داد ولی چون شناسنامه همرام نبود نتونستم بگیرم ..صبح شناسنامه ها رو بردم و گرفتم دو تا قرصه ..ولی دیگه دکتر وقت نشد برم ..میشه نحوه استفاده از قرصها رو بهم بگید..قرصها یکیش متیل ارگونین ....یکیش میزوگلیندین

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پوچ داشتم ولی خودش سقط شد بدون هیچ دارویی 

من هفته 12 هستم ولی مونده تو هفته6 ...هیچ لک و خونریزی نداشتم ..دیگه دکتر قرص داد 

2728

زنگ بزن به مطب دکترت بپرس!

میتونستی از داروخونه هم بپرسی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
منم پوچ داشتم ولی خودش سقط شد بدون هیچ دارویی 

از کجا میدونسین پوچه؟من هیچ علایم بارداری نداشتم.5هفته و 6روز بودم.پریشب ی لیوان زعفرون خوردم.دیشب لکه بینی داشتم.امروز خونریزیم بیشتر شد.رفتم سونو چیزی ندید.بعدش رفتم دسشوی حس کردم جیزی ازم افتاد.ندیدمش.یعنی ممکنه پوچ بوده باشه؟

من هفته 12 هستم ولی مونده تو هفته6 ...هیچ لک و خونریزی نداشتم ..دیگه دکتر قرص داد 

يعني جنين بود 

چرا ميگي پوچ

خدايا واسم نيني جونم سالم نگه دار ...به همه منتظرا ني ني سالم بده 😍😍😍
از کجا میدونسین پوچه؟من هیچ علایم بارداری نداشتم.5هفته و 6روز بودم.پریشب ی لیوان زعفرون خوردم.دیشب ل ...

چرا زعفرون خوردی پس؟

باردارنیستم 😔همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝
زنگ بزن به مطب دکترت بپرس! میتونستی از داروخونه هم بپرسی

ممنون از راهنماییت!!!!! .خودم پرسیدم از داروخونه خواستم از اونا که تجربه دارن هم بپرسم

والله من با قرص هم دفع نشد حتي يه قطره خونم نيومد ازم

دوتا ١٤ واژينال

ديگه شب بستري موندم چون قرص واژينال گذاشته بودن

صبح كورتاژ شدم

بخدا كورتاژ انقدر راحته و خوبه ك حد نداره

خدايا واسم نيني جونم سالم نگه دار ...به همه منتظرا ني ني سالم بده 😍😍😍
از کجا میدونسین پوچه؟من هیچ علایم بارداری نداشتم.5هفته و 6روز بودم.پریشب ی لیوان زعفرون خوردم.دیشب ل ...

مگه سونو ندادی قبلش ..من سه بار سونو دادم ..دیروز دیگه با وارژینال مشخص شد پوچه صد در صد

2706