2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂هنگ خوب اومدی 😂😂😂😂

والا بوخودا.شوهر من بعد دوتا بچه تازه بکم حساس شده.بچه اولم که گریه میکرد میگفت لوسش نکن خودش ساکت میشه.الان بچه دومم دوسالشه .یکم پاش سوخته بود .من میگفتش ولش کن خوب میشه.اون به خودش بد و بیراه میگفت و لعنت بخودش میفرستاد چرا پوشک خوب نخریده😂دیوانن این مردا بخدا

خدا جونم واسه داده و ندادت شکر😍نینی سایتی ها میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید برام.اگه فرستادید بگید منم به نیت شما ۲ تا بفرستم🤗🤗
2731
شوهر من فوق العاده بچه دوسته  ۴ روزه به دنیا اومده میاد خونه ۲ ساعت بالا سرش میشینه قربون صدقه ...

عزیزم اولشه😂خیلی خوشحال نشو.یه هفته دیگه موقع شب بیداریا بچت بیا از همین پستتو دوباره بزار😂

البتع شوخی بوداااا.خوشبخت تر از همیشه باشید انشالله

خدا جونم واسه داده و ندادت شکر😍نینی سایتی ها میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید برام.اگه فرستادید بگید منم به نیت شما ۲ تا بفرستم🤗🤗

ديشب داشتم از كمر درد و اينا ناله ميكردم شوهرم گفت بيخود نيست بهشت زير پاي پدران است😐😐 كاملا جدي هاااا. 

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

بچه چهار ماهه حتما نیازی داره یا دردی داره که گریه میکنه. از سر لوسی که گریه نمیکنه. این جور برخورد مال بچه یک سال به بالا است اونم وقتی الکی گریه میکنه. شوهرتون خیلی اشتباه کرد و دیگه نذازید تکرار کنه. برای بچه چهار ماهه چند دقیقه مثل یک عمر میگذره و طفلی احساس ناامنی میکنه