2737
2734
عنوان

کسایی که دو تا بچه دارن میشه به من راهنمایی بدید.خواااااهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 24 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از شش ماهگی حاملگیم براش توضیح دادم که خواهر توراهی داره وقتی به دنیا بیاد کوچولوئه باید بهش برسیم یه کم که بزرگ شه دوستت میشه همبازیت میشه دستشو میذاشتم رو دلم حرکاتشو بفهمه بدخلقیاشو تحمل میکردم بعد زایمان وقتی اومد دیدن ما تو بیمارستان، یه عکسشو گذاشته بودم رو سرم گفتم اینو گذاشتم اینجا که دلم برات تنگ شد عکستو ببوسم از طرف نوزاد براش کادو خریدیم گفتیم از تو دلم کادو برات اورده خخخ تو ماههای اول فقط به اولی توجه میکردم اصلا تشرش نمیزدم اگه یه موقع زیادی به دومی نزدیک میشد واکنش بد و تند نشون نمیدادم ....
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
ولی اینم بگم که لحظه های سخت که اشکم دراومده خیلی داشتم ولی اعتقادم اینه که ماها خیلی توانمندیم تو مجردیم فکرشم نمیکردم یه روز همچنین کارایی بتونم بکنم منم عادت دارم که کارامو خودم انجام بدم زیاد از کسی کمک نگرفتم فقط روزای اول مامانم و مادر شوهرم خیلی کمکم کردن سر دخترم که همسرم حتی اندازه یه خوابوندن بچه نتونست کمک کنه موقع پایان نامش بود و تازه بعد از دو ماه پسرم بخاطر عفونت ریه که ایشالا از همه بچه ها دور باشه سه روز بستری شد و من باید باهاش بیمارستان میموندم خیلی سخت بود با یه نوزاد دو ماهه که شیر خودمو میخورد اما شیرینیاش بیشتره
وای منم شوهرم سه ماه ، یازده شب میومد خونه و فورا میخوابید شش صبح هم میرفت
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
فاصله سنی بچه هایی من 4 ساله تموم .منم دخترم خیلی آماده کردم اصلا حسودی نمی کنه خیلی مواظب داداششه.ولی خودم کارتم خیلی زیاد شده به قول دوستامون ده برابر .اصلا به هیچی نمی رسم خودم و قشنگ ول کردم حتی دکتر نمی تونم برم.ولی راضی ام....
خدایا واسه این همه نعمتت شکرررررررررر.
2740