2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه بیش فعال دارن یا تو اطرافیانشون چنین بچه ای دارن.......

| مشاهده متن کامل بحث + 942238 بازدید | 11745 پست
ایشالا که هرروزبهترازروزقبل بشه،منم سرپسرم خوردم این قرصو فعلا که سنش کمه ومشخص نیست 

ممنون عزیزم ،ایشالا که پسر شما بیش فعال نمیشه ولی اگر هم بود درمان رو زود شروع کنید چون تو سن پایین راحت تر درمان میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان خاتون جون منم به بچه هام دارو میدم اما ریتالین نه دکترشون گفت فقط هفته اول مشکل خواب براشون پی ...

سلاممیشه توضیح بدین بچه نیاز به اسکن مغز داره یا نه؟؟؟چون من بچمو یه جور خاص بار آوردم همش حس میکنم تربیت خودمه یه سری از رفتاراش مشاوره گفته ببر اسکن مغز واسه پرتو ایکس ترسیدم ببرم موندم چیکار کنم

2728
سلام افشیده جان من به دخترم دارو ندادم گرچه چند تا متخصص اصرار داشتن که بدم اما ایمان دارم تنها دار ...

دوست عزیز احتمالا شدت بیش فعالی فرزندتون کم بوده وبه حدی بوده که با رفتار درمانی درمان بشه اما کسانیکه شدتشون بیشتره نخوردن دارو بدتره .چون قسمتی از مغزشون فعالتره وقسمتی برعکس فعالیت کمتری داره .اینه که ممکنه نخوردنش عواقب واقعا بدی داشته باشه بسیاری از جوونهایی که تند میرن ومنجر به تصادفات خطرناک میشن بیش فعالی درمان نشده است وخیلی عواقب دیگه ...

حتی پدر مادر خودمم هم دیگه نمیخوان ببیننش.میگن یه مدت نیارش خونه ما تا ما کمی اعصابمون راحت باشه.من ...

می دونم این پست برای خیلی،سالِ پیشِ ولی عزیزم اگر پیامِ منو دیدی بگو الان چطوره پسرتون؟آیا دارو مصرف کرد؟اگر بله چند سال؟و اینکه تو مدرسه چطور بود از درسی؟

دلم را به نقطه ایی کهخیرم در آن است متوجه ساز...
سلام به همه من بعد از کلاس اول متوجه مشکل بیش فعالی پسرم شدم تا قبل از اون نمیدونستم پسرم بیش فعال ...

سلام عزیزم ،پسرِ منم دقیقا مثلِ پسرِ شماست یعنی بیش فعالی از نوع تمرکز و توجه داره،دکتر به پسرِ منم قرص استراموکس۱۰ و رسپریدون داده، چند وقت بعد از خوردنِ قرص استراموکس متوجه شدید اثر گذاشته؟من ۳ روزِ شروع کردم پسرم دومه،منم ماهِ اول و دوم رو از دست دادم حالا میخوام بدونم درسته که ۱ ماه طول میکشه تا دارو اثرش رو نشون بده؟یعنی ما این ماه هم از دست می دیم؟و اینکه فقط دارو میدی؟تمرین دیگه ایی نمیکنید؟

دلم را به نقطه ایی کهخیرم در آن است متوجه ساز...

سلام مامانا ازتون خواهش میکنم اگه گروه معتبر درباره ی مامانای بیشفعال دارید بهم معرفی کنید متاسفانه هیج جا رو سراغ ندارم مشورت بدن درباره بیشفعالی هر چی میخونی فقط از علایمش میگن

2738
در هر کار خدا حکمتی هست.....شاید اگر اینی که الان به چشم یه مشکل بهش نیگاه میکنی فردا برات یه دوره ا ...

داداش من بیش فعاله همه آرزو مرگش دارن از بس گاوه

یه احمق بیش فعال دورت نیس الکی نگو خوبه

سلام خانم ها دخترم ۱۱ سالشه و علاقه به درس نداره و میگه اصلا نمیخوام بخونم استعدادش هم خیلی خوبه روانشناس و اینا هم بردم مشکل بیش فعالی نداره کلا آرومه و من نمیدونم چیکار کنم.به نقاشی خیلی علاقه داره حتی کلاس فرستادمش بعد دو بار گفت دیگه نمیرم ولم کن اصلا هیچ هدفی نداره.کسی میتونه کمکم کنه؟

سلام به همه.من هم بین دکتر امیری خوشابی و جلیلی دکتر خوشابی رو بهتر میدونم.جلیلی فوق العاده عبوسه و ...

سلام عزیزم خوبید....دخترتون ریتالین میخورد وضعیتش الان چطوره؟چه مدت دادید ...هنوز هم میدید یا نه....ممنون میشم جواب بدی

2706