2737
2739
عنوان

شروع نشدن درد زایمان 😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 22498 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینجا هرکسی هر چیزی که رو خودش یا اطرافیانش جواب داده پیشنهاد میده. شما فقط ببین دکترت چی میگه ...

دوس ندارم کارم بجایی برسه امپول فشار بزنم .از طرفی هم نگرانم چون تجربه ای ندارمم

2731
دوس ندارم کارم بجایی برسه امپول فشار بزنم .از طرفی هم نگرانم چون تجربه ای ندارمم

درست میگی. ولی منم تو اطرافیانم زیاد دیدم و شنیدم بچه دیر دنیا میاد. مهم اینه که بلاخره اون خوشگله میاد بیرون و چشمتون به جمالش روشن میشه.😍😉

شربت زعفرون و عسل بخور و اگه ماما یا کسیو میشناسی طب فشاری برای زایمان بلد باشه رو بگو اوننقاط مخصوص فشار بده تا دردت بگیره

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
علتش نگفتن بهت چیه

بدن هرکسی یه جوریه یکی دوساعته تموم میشه یکی هم مثل من من کلی پیاده روی کردم زعفرونو اینا خوردم اما دهانه رحمم بازنشد وقتیم باز شد بازبدنم کشش وزور نداشت ک بچه بتونه بیاد بیرون

2738
خب این روش بیحسی ک میگی رو ممکنه بعضی بیمارستانا استفاده نکنن؟؟؟یا ن کلا استفاده میکنن؟مث چی بود چجو ...

من خصوصی بودم داشت.بیمارستانی رو که میخای بری قبلش برو بپرس ببین داره یا نه.

دردش هم حس نمیشه.باید با دکترت مشورت کنی ببینی کدوم روش زایمان بی درد برات خوبه

سلام. من دیر جواب میدم. اگه هنوز  دردات شروع نشده. نقطه ی فشاری چاه شانه رو بگو شوهرت فشاربده. 

خیلی کمک میکنه. 

وقتی سر رو میچرخونی به یک طرف، روی شونه یه گودی پیدا میشه. ب شوهرت بگو با انگشت شست همون دوتا نقطه رو خیلی محکم فشار بده ب مدت یک دیقه 

حتی اگ کبود شد اشکال نداره. باید درد کنه