2737
2734
عنوان

حامله شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 23 پست
من عکس رنگی هم رفتم همه کارکردم جزداروشیمیایی چیزدیگه ای روم اثرنداره اونم باید داروخارجی بخورم نه ا ...

منم 4-5 ماه یه بار پریود میشدم بدون دارو که اصلا تخمک گذاری نداشتم با ای و یاف باردار شدم البته وقتی hmg میزدم هم یدونه فولی غالب داشتم خیلی ها با ای یو ای جواب می گیرن چند بار ای یو ای کردی ؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید کیست داری برو دکتر یه بی بی چک هم بزن شاید باردار باشی لکه بینی قهوه ایه؟ اگه قبلا منظم بودی با ...

۲هفتس هر شب دارو گیاهی و رازیانه میخورم اگ  کیستی باشه آب بشه...۲ماهه هر دو هفته یبار لکه بینی میبینم (روزای پریودم ۷روزه بود ولی از وقتی لکه بینی شده روزا شده ۵روزه)

۱ماه قبل بی بی چک گذاشتم منفی شد...

همش لکه بینی قهوه ایه ...

۱سال و ۳ماهه😢😢

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
2728
پس چرا دوقلو نذاشتی آی وی اف هزینه ات چقدرشد

بیمارستان دولتی انجام دادمم با دارو هام 2 تومن سه تا گذاشتم یکیش گرفت البته یکیش گرید a بود همون گرفت ایشالله با ای یو ای باردار میشی دوستای من خیلیا با ای یو ای باردار شدن

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
۲هفتس هر شب دارو گیاهی و رازیانه میخورم اگ  کیستی باشه آب بشه...۲ماهه هر دو هفته یبار لکه بینی ...

داروی گیاهی هم باید روی اصول باشه یه ازمایش هورمونی بده پرولاکتین و ذخیره تخمدانت و تخمک گذاریت مشخص بشه

داروی گیاهی هم باید روی اصول باشه یه ازمایش هورمونی بده پرولاکتین و ذخیره تخمدانت و تخمک گذاریت مشخص ...

همش میترسم بچه دار نشم...روحیم‌واقعن داغون شده....اخه از اول جلوگیری نداشتم پس چرا ماه های اول باردار نشدم ،

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
همش میترسم بچه دار نشم...روحیم‌واقعن داغون شده....اخه از اول جلوگیری نداشتم پس چرا ماه های اول باردا ...

الان بچه دار شدن با مشکلاتی که هست مثل مرغ و گوشتای هورمونی و مواد غذایی های ناسالم یه ذره زمان بره دیگه مثل قدیم نیست یکماه جلوگیری نکنی باردار شی بعدم کاملا دوطرفست من شوهرمم هم مشکل داشت

2740
الان بچه دار شدن با مشکلاتی که هست مثل مرغ و گوشتای هورمونی و مواد غذایی های ناسالم یه ذره زمان بره ...

من ۲هفتس اصلن گوشت و شیرینی ترشی ،خیار و گوجه و نوشابه و قند ماستو لب نزدم...همش گرمی میخورم...

امیدوارم خدا ناامیدم نکنه...توروقران دعام کنید😢😢😢😢