2726
عنوان

حامله شدن

296 بازدید | 23 پست

سلام دوستان...کسیو میشناسید بدون جلوگیری کلن نازا باشه؟

با اینکه اصلن تو ژنشونم نباشه نازایی ..سنشم کمتر از ۲۰باشه

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
خودم

ینی هیچ وقت بچه نداشتید؟

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نازایی معنی نداره یا لوله های یه نفر بستست که با لاپاراسکوپی و ای وی اف بچه دار میشه یا تخمک گذاری نامنظمی داره تنها موردی که میتونه نازایی باشه یائسگی زودرسه که اونم تو 20 سال ممکن نیست

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2728
نه ۱۹ ساله ام ۳ سال دارم دارو درمان میکنم به جایی نرسیدم 

از اول جلوگیری داشتی؟حتی ۱قرص؟

عزیزم نازایی معنی نداره یا لوله های یه نفر بستست که با لاپاراسکوپی و ای وی اف بچه دار میشه یا تخمک گ ...

تخمک گذاری چطور منظم میشه؟

ینی از اول لوله ممکنه بسته باشه؟

از اول جلوگیری داشتی؟حتی ۱قرص؟

نوچ جلوگیری نداشتم تنبلی داشتم موقعی که دختربودم زیرنظردکترغدد دارومی خوردم و ایشون گفتن اگه می خوای صاحب فرزندشوی باید زودازدواج کنی منم کردم فعلا تومرحله آی یوآی هستم

خدایا شکرت 😍😍😘😘
نوچ جلوگیری نداشتم تنبلی داشتم موقعی که دختربودم زیرنظردکترغدد دارومی خوردم و ایشون گفتن اگه می خوای ...

تنبلی اینکه پریود نمیشدی؟

تخمک گذاری چطور منظم میشه؟ ینی از اول لوله ممکنه بسته باشه؟

پریودت چجوریه منظمه اصولا کسایی که عملای باز دارن لولشون بسته میشه یا عفونت های مداوم هم میتونه باعث انسداد لوله بشه شما اول از لحاظ تخمک گذاری بررسی می شی اگه وسط سیکلت تخمک داشتی و باردار نشدی میری عکس رنگی میگیری که وضعیت لوله هات مشخص بشه شوهرتم البته باید ازمایش بده خیلی از ناباروری ها الان به خاطر اقایون هست 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
بادارومیشدم اگه هم نمیشدم دوماه طول میکشید۴۰ روز و...

من از اول پریود شدم منظمم بود ولی بعضی وقتا دو روز اینور اونر میشد...از وقتی اقدامم ینی از وقتی ازدواج کردم اصلن جلوگیری نداشتم و پریودام نامنظم شد تا اینکه دوماهه بجا پریود فقط لکه بینی دارم....۲هفتس هر شب رازیانه میخورم ولی درست نشده..

پریودت چجوریه منظمه اصولا کسایی که عملای باز دارن لولشون بسته میشه یا عفونت های مداوم هم میتونه باعث ...

قبل ازدواجم منظم بود ،از وقتی ازدواج کردم و اقدام نامنظم شد تا اینکه دوماهه بجا پریود هر ۲هفته یبار لکه بینی دارم

قبل ازدواجم منظم بود ،از وقتی ازدواج کردم و اقدام نامنظم شد تا اینکه دوماهه بجا پریود هر ۲هفته یبار ...

شاید کیست داری برو دکتر یه بی بی چک هم بزن شاید باردار باشی لکه بینی قهوه ایه؟ اگه قبلا منظم بودی با یه دوره داروهای تحریک تخمدان باردار میشی نگران نباش مگه چند ماهه اقدامی که به نازایی فکر می کنی

2706