2733
2739
عنوان

😒مشخص نيست با كي حرف ميزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 26 پست

بهش پیام بده عشقم زنگ زدم اشغال بودی

هر وقت تلفنت تموم شد بهم زنگ بزن

زنگ که زد بگو وقتی دیدم اشغالی گفتم هی نیام پشت خطتت زنگ بزنم مزاحم کارت بشم

بعد خودش میگه نه بابا فلانی بود و این کارو داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم شكاكي نيستم به اونم تا حالا شك نكردم از بد بيني هم بدم مياد  ولي يهو يه حس عجيبي اصلا گرفت ...

ی بار منم رفته بودم یه هفته خونه مامانم شک یهو اومد تو ذهنم گفتم یهو سرزده برم خونه رفدم خبری نبود هیچ.طفلی از سر کار میومده میرفده خونه مادرش😂

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
بهش پیام بده عشقم زنگ زدم اشغال بودی هر وقت تلفنت تموم شد بهم زنگ بزن زنگ که زد بگو وقتی دیدم اشغا ...

چه عشقمي پيام دادم ميرم درس بخونم هر موقع كارات يا يكي تموم شد بيا 😒ميدونه چششو در ميارم ديگه 

2731
اخه الان شد چهل ديقه نه ادميه كه با مامانش اين همه حرف بزنه نه رفيقش !!

بد ب دلت راه نده

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
2740

ولی خداییش ممنون منم امروز ظهر از سرکار که برمیگشتم درست پشت ماشین شوهرم بودم اون منو نمیدید تا برسیم خونه بخدا داشت باتلفن حرف میزد یادم باشه گوشیشو نگا کنم ببینم با کی حرف میزد