2726
عنوان

😒مشخص نيست با كي حرف ميزنه

320 بازدید | 26 پست

الان از هفت داره يه ريز حرف ميزنه وسطش فقط يه بار جواب داد گفت عشقم من با يكي بايد حرف بزنم زنگ ميزنم بهت دوستت دارم فعلا 😒 

الان هي هر چي زنگ ميزنم اشغاله و داره حرف ميزنه 

نمي دونم چرا ولي دلم شور ميزنه 😒

احتمالا داره با دوست دخترش حرف ميزنه

تاپيك خيانتو حاضر كن😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید کاریه شاید ی موضوعی پیش اومده  نگران نباش...هیچوقت منفی فک نکن.اینجوری روحت آزرده میشه 

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
احتمالا داره با دوست دخترش حرف ميزنه تاپيك خيانتو حاضر كن😐

ادم شكاكي نيستم به اونم تا حالا شك نكردم از بد بيني هم بدم مياد 

ولي يهو يه حس عجيبي اصلا گرفت منو اولين باره 

شاید کاریه شاید ی موضوعی پیش اومده  نگران نباش...هیچوقت منفی فک نکن.اینجوری روحت آزرده میشه&nbs ...

اخه الان شد چهل ديقه نه ادميه كه با مامانش اين همه حرف بزنه نه رفيقش !!

ادم شكاكي نيستم به اونم تا حالا شك نكردم از بد بيني هم بدم مياد  ولي يهو يه حس عجيبي اصلا گرفت ...

بد به دلت راه نده

شوهرم منم بعضي وقتا با دوستاش طولاني حرف ميزنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706