2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط به خدا پناه ببر  برو بشین یه جای خلوت باهاش درد دل کن هر چی ناراحتی داری بهش بگو ببین چق ...

ای خدا حاجت دل همه رو بده

هرکسی مشکل داره ارمش کن

مثل من که اشوبم

میشه برای براورده شدن حاجتم یه حمد بخونید،دلم اشوبه

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وقتی طرفت منطق تو وجودش نیست.تو عملا کاری نمیتونی بکنی.منم با همچین موجودی طرفم.

داشت میرفت بیرون گفتم کجا میری؟گفت بیرون گفتم میدونم بیروک کجا؟میزنه به دیونه بازی که من دیگه چیزی نگم

2728
به خدا هیچی نگفتم اون خیلی خودخواهه هر چی اون میگه باید باشه وگرنه دعوا 

شوهر منم خودخواهه دیشب انقد کتکم زد تمام بدنم درد داره چکار کنم بخاطر بچه م تحملش میکنم

میشه برای سلامتی خونوادم و عشقمو فرزندم یه صلوات هدیه کنی😥😥
2740

با خدا صحبت کن سبک شی بعدشم به خودت برس و آهنگ شاد بزار و بگو بدرک گور بابای دنیااا😂😂من امروز مادر شوهرم با حرفاش عصبیم کرد رفتم به شوهرم گله کردم سبک شدم الانم خوبم😆

نمیره فعلا تا ده روز هست مهمون یکی از نزدیکان اقا هست و همه مشکلات زندگی ما سر همین ادماست از توجه ک ...

نبايدنشون بدي كه تواين موردا حساسي آقايون لج ميكنن وبدترادامه ميدن متاسفانه‘شمابيشتر ازايشون به مهمونا علاقه نشون بده ؛بقول خودت چندروزه تحمل كن ببين چي ميشه