2733
2734
ما هم میخوایم جاب افر بریم  شوهرم مهندس برق هست و خودش اینجا یه شرکت داره پر واقع رزومه و سابق ...

اول باید وقت سفارت بگیرید ، بعد که نوبتتون شد میگید با افر میرید یا سیکر ، اگرم هنوز نوبت سفارتتون نشده باشه قرار داد بگیرید بهشون نامه میزنید وقتتون جلو میاندازن ، 

یه توصیه حتما حتما حتما زبانتون فول فول کنید باید شوهرت b1واقعی داشته باشه تا جاب افر بتونه بگیره ،

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول باید وقت سفارت بگیرید ، بعد که نوبتتون شد میگید با افر میرید یا سیکر ، اگرم هنوز نوبت سفارتتون ن ...

شوهرم استعدادشو داره میتونه b1 بیاره به خودم امید ندارم😁

ما که قراره پیوست بشیم باید مدرک زبان باشه ؟

عاشقتم خدا جون  
شوهرم استعدادشو داره میتونه b1 بیاره به خودم امید ندارم😁 ما که قراره پیوست بشیم باید مدرک زبان باش ...

آره پیوست  a1 میخواد

من الان a1.۱ تموم کردم ، میخوام تا بریم b1بشم ، خیلی بهتره با b1 برم ، 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2728
آره پیوست  a1 میخواد من الان a1.۱ تموم کردم ، میخوام تا بریم b1بشم ، خیلی بهتره با b1 برم ،&nb ...

سلام دوستان براي شروع يادگيزي زبان الماني توصيه ميكنيد كلاس برم  ؟ موسسه گوته معرفي كردن بهم ؟ و اينكه فشرده بخوام بخونم تا مرحله c چقدر طول ميكشه بنظرتون؟ 1 

ميشه با يوتيوب و اينا ياد گرفت

سلام دوستان براي شروع يادگيزي زبان الماني توصيه ميكنيد كلاس برم  ؟ موسسه گوته معرفي كردن ب ...

به نظرم برا شروع کلاس لازم نیست از تو یوتیوپ بخونید 

بهترینش فرشته ثمریه که فکر کنم آدرس تلش تو  نت هست برید تو کانالش میتونید لول به لول خریداری کنید 

بعد که a۱ تموم شد به نطرم مکالمه برید کلاس خیلی بهتر 

فشرده تا  c1 دو سال بیشتر نزدیک سه سال

الان شوهرم یک سال داره میخونه تازه a۲ داره تموم میکنه 

روزی ۴ تا ۵ ساعت وقت میزاره 

البته a2حرفه ای ها اولی از این تند تند بخونی بری جلو یک سال و نیم cرو میگیری 

به نظرم برا شروع کلاس لازم نیست از تو یوتیوپ بخونید  بهترینش فرشته ثمریه که فکر کنم آدرس تلش ت ...

عزیزم هزینه رفتن چقدر درمیاد؟با ویزای تحصیلی بهاره یا کار؟اگه شوهر بره شرایط بردن همسرش چیه

2738
عزیزم هزینه رفتن چقدر درمیاد؟با ویزای تحصیلی بهاره یا کار؟اگه شوهر بره شرایط بردن همسرش چیه

هزینه بستگی داده چه طوری بری 

حداقل ۶۰۰۰ هزار تا برا جاب سیکر

۱۰ هزارتا دانشجویی

یه بلیط رفت و + ۱۰۰یورو مصاحبه سفارت  برا هر نفر  برا جاب افر اونجا هم بستگی داره چقدر برا تشکیل زندگی هزینه کنی

به سه روش قانونی میتونی بری آلمان 

جاب سیکر   ⬅️⬅️⬅️ یعنی جستجوی کار    ۶ ماه زمان میدن که کار پیدا کنی با خرج خودت حدود ۶ هزار تا هزینت میشه تو این ۶ ماه به جز بلیط هواپیما     وقتی کار پیدا کنی باید ۳ فیش حقوقی داشته باشید تا همسر و فرزند بتونن بیان   اگر کار پیدا نکنید که باید برگردید    زمان ثبت نام در سفارت تا نوبت بشه  ۱۴ ماه  البته این قبل کرونا بود فعلا که سفارت نمیبینه و بچه ها هم حدود دو سال هنوز تو نوبتن  

دانشجویی ⬅️⬅️⬅️۸ تا ۹ هزار تا پول باید بلوکه کنید یعنی به جز مبلغی که هر ماه میتونید بردارید این پول نمیتونید دست بزنید و کلی هزینه های جانبی دیگه مثل پول خوابگاه پول دانشگاه که اون ترمی زیاد نمیشه شاید حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ یورو    اونجا میتونید کار دانشجویی پیدا کنید و این هزینه ها رو تا حدی پوشش بدید    همسر و فرزند هم نمیدونم از کی میتونن بیان     اینم سفارت نمیبینهکسیو فعلا   ولی نوبت دهیش تا ۲۰ ماه اگر مدرک زبان هنوز آماده ندارید ولی با مدرک زبان   ۱ تا ۲ ماهه البته مدرک زبان b2 میخواد که اونم زمان زیادی میخواد تا به این مرحله رسید 

جاب افر  ⬅️⬅️⬅️    یعنی از ایران درخواست کار میدید و با مصاحبه های اینترنتی بتونید کار پیدا کنید اونم وقت اضطراری میگیرد برا جاب افر و فرد تنها میره و با گرفتن ۳ فیش حقوقی میتونی فرزند و همسرش ببره      

تو همه ی اینا زبان خیلی مهم باید بتونید به آلمانی روان صحبت کنید و صحبتشون متوجه بشید  الان همسرم ۱ ساله داره میخونه و کلاس میره تازه A2 رو داره تموم میکنه   

و اینکه رشته ای دارید باهاش میرید باید توش حرفی برا گفتن داشته باشید و رشته ای که مورد نیازشون باشه اونجا  وگرنه شانس پیدا کردن کار حدود زیر ۲۰ درصد میشه   این سه فاکتور خیلی خیلی خیلی مهم 

رشته هایی مثل آی تی پرستاری و مکانیک و.....

البته تو سایت سفارت بریدسر بزنید اینا رو نوشته 

و اینکه   بیخودیم پول وکیل ندید همه ی این کار ها رو میتونید خودتون بدون وکیل انجام بدید وگرنه وکیل هیچ کاری نمیکنه  

موفق باشید