2737
2734

زرشک پلو 

قرمه سبزی 

قیمه بادمجون

خورشت بامیه

پیراشکی گوشت

سمبوسه

سالاد کلم 

سالاد ماکارانی

ماست اسفناج 

ترشی

الان هواسرد شده سوپ بپزی هم خیلی میچسبه

خدت ببین سلیقت با کدوم بیشتر جور درمیاداونو بپز

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اصفهانی شما😍😍😍

بله گلم

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
منم  😊

عزیززززم

خوشوقتم

❤❤❤

انشاالله که غذاهای خُبی بپزی دادا

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
2738
مرسی عزیزم.... ممنون از نظراتت. 😊

قربانت گلم❤😍

هزینه اگر مهم نیست دستت بازه

برای ورودشون چای یا نسکافه با کیک

پیش غذا سوپ و کشک بادمجان و بورانی اسفناج

غذای اصلی سبزی پلو ماهیچه یا فیله مرغ___ مرغ شکم پر 

دسر تیرامیسو  و ژله بستنی

برای پایانشم لبو و باقالی و میوه و تخمه

من اینطوری مذیرایی میکنم جمع های کم جمعیت

نمیشه هر مشکلی رو با تکون دادن مدرک تحصیلی بطرفش و خوندن وِرد حل کرد امروز اگه ارزش مدرک تحصیلی 5 باشه ارزش تجربه 95 است. پس تا میتونید تجربه کسب کنید.
بیف استراگانف اصلی بپز ماست و خیار و ترشی و سالاد انار و قارچ سوخاری

بیف استراگانوف اصلیش چیه فرعیش چیه؟چجوری درست میشه؟همه میگن خوشمزه ست من یبار درست کردم کشک که با گوشت بود خیلی بدمزه شد مجبور شدم سس مایونز اضافه کنم.سالاد انار چیه؟میشه بیزحمت توضیح بدی؟

قارج هم تو زرده بعدش میذاری آرد سوخاری؟

یکساله درگیر مریضی طفل سه سالمه مم هرکاری هم میکنم صدام بالا نمیره به همه متوسل شدم میشه براش دعا کنید شفای همه مریضا.کاش تو هیچ خونه ای مریض نباشه اگرم هست بچه نباشه

تاحالا کسی جوجه چینی خورده.دوستم تو نیم ساعت درست میکنه خمیرشو و....ولی تو نت سرچ کردم خیلی کار میبره کسی بلده؟بدون دردسراشو؟

یکساله درگیر مریضی طفل سه سالمه مم هرکاری هم میکنم صدام بالا نمیره به همه متوسل شدم میشه براش دعا کنید شفای همه مریضا.کاش تو هیچ خونه ای مریض نباشه اگرم هست بچه نباشه