2733
2739
شمام اگه از اول دانشجوییتون با نوشتن روزی ۲۰ صفه گرین شیت و کلی هیستوری میگذشت و مجبور بودین تند تند ...

من بد خطم عزیزم همین اول بگم.

اما وقتی قرار باشه نوشته ای رو برای کسی بنویسم خوانا مینویسم.

دوستمون من رو ریپلای کردن و گفتن که تو داروخونه بودن و بسختی نسخ دکترهای محترم رو میخوندن‌.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
زنگ میزدید به دکتر؟

نه خودش همونجا هست 😁

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی بعضیاشون خیلی خوب مینویسن ☺😄

شاید تو مطب باشه و سرش خلوت باشه. اصولا وقتی تو بیمارستان یا درمانگاهن اصلا وقته اینکه خوش خط بنویسن ندارن. تو درمانگاه متوسط هر کدوم‌روزی ۲۰۰ تا مریض دارن میبینن... 

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1
شاید تو مطب باشه و سرش خلوت باشه. اصولا وقتی تو بیمارستان یا درمانگاهن اصلا وقته اینکه خوش خط بنویسن ...

درسته 😄❤

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
2731
من بد خطم عزیزم همین اول بگم. اما وقتی قرار باشه نوشته ای رو برای کسی بنویسم خوانا مینویسم. دوستمو ...

ما خودمون هم‌نمیتونیم نسخه اتند رو بخونیم دیگه میریم نوت داروی پرستار رو میخونیم... ولی خب نمیشه هم گفت از قصده انقد شلوغ هست که وقت نکنن و خسته باشن و کلی مریض باشه واقعا توقع اینکه ریز به ریز خوش خط بنویسن نمیشه داشت. مخصوصا اینکه دیگه اکثر داروخانه ها دیگه میتونن بخونن

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1
2738
پزشک تجویز منظورم

پزشک تجویز ک تو مطبشه 😄

ولی ی پزشک اصلیم  تو داروخونه هست 

داروسازن نه پزشک

😐نه تو داروخونه ما زن داروساز بود مرد پزشک 😀همینجوری میومد بعضی وقتا😁😁😁😁

پس چرا به من گفت ویتامینه؟ هیچ کدومشون ویتامین نیست؟

شایدم ویتامینه... شاید باورت نشه ولی میگن تا خودتون نسخه ننویسین هیچ ایده ای درمورد نسخه ندارین وضعیت ماست😂😂 ما تا اینترن شیم واسه یه نسخه میچسبیم به پرستارا

2706