2703
2553

کاش برای پزشکای محترم یه واحد خط هم در نظر گرفته میشد.

آخه چرا بیشتر دکترا بد خطن🤔

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کاش برای پزشکای محترم یه واحد خط هم در نظر گرفته میشد. آخه چرا بیشتر دکترا بد خطن🤔

😐اره والا من داروخونه بودم ی نسخه هایی بود اصن ی وضعی نمیشد خوند😁😁😁😂😂😂

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
داروخونه بتونه بخونه کافیه فکر کنم

والا دمشون گرم که این نسخه ها رو میخونن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2714
کاش برای پزشکای محترم یه واحد خط هم در نظر گرفته میشد. آخه چرا بیشتر دکترا بد خطن🤔

شمام اگه از اول دانشجوییتون با نوشتن روزی ۲۰ صفه گرین شیت و کلی هیستوری میگذشت و مجبور بودین تند تند بنویسید چیزی از خطتون نمیموند🙂

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1
😐اره والا من داروخونه بودم ی نسخه هایی بود اصن ی وضعی نمیشد خوند😁😁😁😂😂😂

نصف نوشته خط ممتد هست  😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه کپسولی

😩خیلی بد خط من این نسخه هارو میدم پزشک اصلی بخونه 😩

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
شمام اگه از اول دانشجوییتون با نوشتن روزی ۲۰ صفه گرین شیت و کلی هیستوری میگذشت و مجبور بودین تند تند ...

درسته ولی بعضیاشون خیلی خوب مینویسن ☺😄

نصف نوشته خط ممتد هست  😂

😁 نع بابا

2706