2737
2734
عنوان

مایکروویو یا توستر؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هر دو رو دارم

با اون توستر : پیتزا،لازانیا،کباب چوبی، اشترودل، مرغ گریل شده، ماهی، انواع کیک و شیرینی و نان رو میپزم. نون رو گرم هم میکنم. کباب هم گرم میکنم.

با ماکروفر: فقط یخ زدایی! و پفیلا درست میکنم.

چند بار پیتزا گذاشتم بد بود. مرغ گذاشتم باید حتما تو یه سطح باشه اگر مثلا یه رون مرغ بذاری نوک ساق رون که نازک هست میسوزه و جاهاییش که ضخیمه خام میمونه. غذا هم که با ماکروفر داغ میکنم خوب نمیشه کلا رو اجاق که گرم میشه مزه میگیره . با ماکروفر زیادی داغ میشه و طعم خوبی هم نمیده.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
عزیزم اشعه اش وقتی مضره ک به بدن شما بخوره و این مربوط به مکانیزم قدیم و اولیه نسل ماکروفر هست ک با ...

منکه نگفتم داخلش میمونه عزیزم. شنیده بودم وقتی روشنه نباید جلوش ایستاد. من مامانم هم مایکرو داره هم تستر تقریبا مایکروش بی استفاده بود 

2731
منکه نگفتم داخلش میمونه عزیزم. شنیده بودم وقتی روشنه نباید جلوش ایستاد. من مامانم هم مایکرو داره هم ...

اخه خیلیا میگن چون توی ماکروفر گرم شده بخاطر اشعه ای ک خورده بهش نباید خورد 

والا من معمولا میزارم داخل ماکروفر و میرم سراغ کارام تموم ک شد میام سراغش

اخه دوسال ونیم قهریم 😥

عزیزم اشتی کن باهاش . مادرتع گردنت حق داره . اگرم حق با توست ببخشو و برو معذرت خواهی کن

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2740