2726
عنوان

مایکروویو یا توستر؟؟؟

201 بازدید | 37 پست

کدوم؟؟؟ تو توستر هم‌ میشه غذا گرم کرد؟؟؟ برای گرم کردن غذا و نون و درست کردن یه سری غذاهایی ک نیاز به فر دارن میخام. از مایکرو به خاطر اشعه اش میترسم مخصوصا ک بچه کوچیک دارم دخترم ۲ سالشه همش اشپزخونس

توستر به هیچ‌درد نمیخوره یکم بزار روش ماکروفر بخر ک اونم بیشتر مناسبه یخ زدایی سریع و‌گرم کردن سریع غذا و نون و این چیزاست خیلی کار راه بندازه چون سرعت داره و سهل الوصوله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توستر.من ماکروویو داذم دردالهی نمیخوره

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏
2728

من ماکروویو دارم یه بارم استفاده نکردم بخاطره اشعش و اینکه بعد هینکه غذایی رو ک گرم کردی یه دقیقه از روش بگذره و سرد بشه میشه عینه پلاستیک نه دندون میبره نه اره برقی اشتباه محضه نخر منم میخوام بفروشم توستر پارس خزر بخرم

توستر که فقط مخصوص نون تسته کار دیگه ای نمیشه باهاش کرد ماکروویو بگیر 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

توستر اصلا مخصوص گرم کردنه غذا و نونه....بعد اشعه مضر هم نداره من ابجیام مارو داشتن بمن پیشنهاد دادن توستر بگیر توستر سایز بزرگ بگیر واقعا خوبه منکه خیلی راضی بودم همه چی هم درست کردم داخلش

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
تستر اگر داری فر رو میزی هم خوبه ولی الان گرون شده تستر کار جفتسون ومیکنه

میگی از ووسترت چ استفاده هایی میگنی

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
توستر که فقط مخصوص نون تسته کار دیگه ای نمیشه باهاش کرد ماکروویو بگیر 

منظورش از اون توستر نونی ها نیست که

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
من ماکروویو دارم یه بارم استفاده نکردم بخاطره اشعش و اینکه بعد هینکه غذایی رو ک گرم کردی یه دقیقه از ...

اخه دیدم تو توستر هم  برنج گرم کردن عین چوب خشک شده فقط برنجای روش خشک شده زیرش سرده

من ماکروویو دارم یه بارم استفاده نکردم بخاطره اشعش و اینکه بعد هینکه غذایی رو ک گرم کردی یه دقیقه از ...

عزیزم همیشه برای گرم کردن غذا خصوصا برنج کمی اب بهش اضافه کنید بهش و هم بزنید مثل حالتی ک روی گاز گرم میکنید و از درهای مخصوص ماکروفر استفاده کنید کاملا بخار میکنه داخل درب و اصلا سفت نمیشه عالییییه

2706