2733
2734
عنوان

خیلی ضعیفم دوس دارم قوی باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 27 پست
منم اینجوری بودم الان به خودم اعتماد دادم خیلی خوب شدم و پر رو هرچی بخوام میگم نمیترسم.نه هم میگم

خوشبحالت من اصن هنگ میکنم انگارلال میشم

اسوه ی مردانگیست عباس (ع)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله .من راجع به طرز رفتارش حرف زدم با چشمای خودم دیدم میگن نوبتا پره ولی ب فامیل وآشناهاشون نوبت داد ...

ببین عزیزم به دوست و اشنا نوبت دادن دلیل نمیشه اصرار کنی. شما تا صبح هم اونجا بودی اصرار میکردی نوبت نمی دادن 

یکی از کارها برای قوی بودن : 

هیچوقت اصرار نکن یکبار گفتی انجام نشد بیا بیرون 

دوم اگر میدونی کاری که میکنی طرف مقابل توهین میکنه جوش میاره، اون کار رو اصلا انجام نده 

2728
وا چرا اخه پرو باش واقعا تو این دوره زمونه ادم باید حق خودشو بگیره و جواب بده 😒 البته دل نازکی به ا ...

نمیدونم دست خودم نی تو خونه زبونم سه متره ها😃

شوهرم باهام بود ترسیدم شر بشه

یه کلمه میگفتی و سریع با شوهرت از مطب میومدین بیرون

گریه کردنت که بیشتر شوهرت عصبی میکنه عزیزم

باخودت تمرین کن تا تو همچین مواقعی دم طرفو بچینی دل خودتم خنک بشه

🙇خدایا همینجوری یهویی شکرت 🙏
فدات❤  اینارو میگم برای قوی بودن  ادمی اگر بخواد کاری کنه همون یکبار انجام میده انجام ند ...

ممنونم. دکترش واقعا سرش شلوغه و به سختی نوبتش گیرمیاد منم چون از یه شهر دیگ رفته بودم واقعا سختم بود ویزیت نشده برگردم

2740
یه کلمه میگفتی و سریع با شوهرت از مطب میومدین بیرون گریه کردنت که بیشتر شوهرت عصبی میکنه عزیزم باخ ...

سرعت عملم افتضاحه اصن هنگ کرده بودم

وای عزیزم منم اینجوریم دقیقا.ولی امشب بخاطر رانندگی ی خانم نزدیک بود تصادف کنیم چندبار جلومون پیچید با همسرم بودم همسرم پیاده شد باهاش حرف بزنه ببینه مشکلش چیه ک خانمه شروع کرد ب حرفای رکیک زدن منم پیاده شدم و اونقدر عصبی شدم ک با داد و فریاد باهاش صحبت کردم جوری ک چند نفر دورمون جمع شدن.وقتی اومدم خونه باورم نمیشد خودم باشم کلی هم گریه کردم و پشیمون ک چرا اون حرفا ک درشان من نبوده بهش زدم

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  
سرعت عملم افتضاحه اصن هنگ کرده بودم

هر روز با خودت تمرین کن تا روون بشی و دایره لغاتت و حافظت تو یاد آوری بهترین کلمه تو اون لحظه قوی بشه

به نظرم اینکه بخوای در مقابل بعضی ها کوتاه بیای جز خود خوری و ناراحتی برای خودت چیزی نداره پس چاره اش اینه اعتماد به نفستو بالا ببری

🙇خدایا همینجوری یهویی شکرت 🙏
وای عزیزم منم اینجوریم دقیقا.ولی امشب بخاطر رانندگی ی خانم نزدیک بود تصادف کنیم چندبار جلومون پیچید ...

شما شدی مصداق نه به این شوریه شور نه به آن بی نمکی که😂