2410
2553
عنوان

خیلی ضعیفم دوس دارم قوی باشم

469 بازدید | 27 پست

مثلا چن وقت پیش واس بچم وقت دکترمیخاستم منشی دکترش گفت وقت پره بروتا دو هفته بعد منم یکم اصرارش کردم بلکه نوبت بده ولی با دادوبیداد جوابمو داد من بغضم گرفت گریه کردم😣

اسوه ی مردانگیست عباس (ع)

اين ضعيفي نيست

دل نازكي 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام لطفا روی متن کلیک کنید و وارد تاپیکم بشید.... مشکلم رو بخونید... شدیدا محتاج دعاهای خیرتون هستم.... اجرتون با اقا🌹

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
2714

منم این مشکل و دارم😥

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
خوب این رعایت حق دیگرانه بنظرم 

بله .من راجع به طرز رفتارش حرف زدم با چشمای خودم دیدم میگن نوبتا پره ولی ب فامیل وآشناهاشون نوبت دادن

اسوه ی مردانگیست عباس (ع)

وا چرا اخه پرو باش واقعا تو این دوره زمونه ادم باید حق خودشو بگیره و جواب بده 😒 البته دل نازکی به این چیزا نیستا ربطم مداره من خودم ببینم یکی بدبخته مشکل داره میشینم گریه میکنم😐 ولی جواب میدم نمیزارم کسی چیزی بهم بگه😂😁

2706