2733
2739
عنوان

عوارض سزارین چی هست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9686 بازدید | 119 پست
ان‌شاءالله زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشن و سعادتمند باشن من تحقیق کردم همونطور که همه‌ی عوارض زای ...

شکی نیست شما تحقیق کردی منم اینو یادمه یه جا خوندم که نوزادای (نوزاد یعنی یکی دو ماه اول فقط)  سزارینی تو یه امار 10 20 هزارتایی بیشتر گریه میکردن ولی امارشون خیلی محدود بود و اصلا فرضیه ای براش نداده بودن 

تو علم پزشکی گاهی میگن

scientists suggest that

این یعنی ممکنه اینطور باشه ولی نه اثبات شده نه تحقیق کافی من اتفاقا دو ترم پیش درس روانشناسی رشد داشتم که اونجا بررسی کرده بود اولین عامل تو شخصیت بچه ژنتیکه بعد عوامل محیطی هیچی در مورد سزارین نگفته بود.

بعضیا خیلی بد صحبت میکنن و متعصبانه از شیوه ای ک مورد پسند خودشونه دفاع میکنن و احترامی برا طرف مقابلشون قایل نیستن 

اینجا و تواین جو هیچ وقت نمیتونی تصمیم درستی بگیری بهتره خودت مطالعه کنی و با توجه ب شرایط جسمی و روحیت انتخاب کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکی نیست شما تحقیق کردی منم اینو یادمه یه جا خوندم که نوزادای (نوزاد یعنی یکی دو ماه اول فقط)  ...

همین دیگه 

پزشکم گفت (صادقانه میگم) ببین بچه میارن اینجا کولیک معدت داره شبها یکهو جیغ میزنه از خواب میپره، شبا خواب درست نداره  تو جامعه‌ی اماری ما از هر  پنج بچه‌ای که اینجوری میان چهارتا بعضا سه تاشون سزارین دنیا اومدن.

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731
من منبع خواستم عزیزم شما منبع معتبر ندادی 

شما هم میتونی با چندتا پزشم صحبت کنی😊

کار سختی نیست

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
درهرصورت حاضرم بمیرم اون روزا تکرار نشه الانم باردارم و واقعا از سزارین میترسم

ان شاالله که این دفعه به سلامتی بدون دردسر زایمان کنی

😣😣😣😌😌😌😌مدیریت انقلابی شهر و‌مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال ، شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ ‌می خندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی....
همین دیگه  پزشکم گفت (صادقانه میگم) ببین بچه میارن اینجا کولیک معدت داره شبها یکهو جیغ میزنه ا ...

خانوم جان من امریکا هستم اینجا که سزارین نمیکنن ولی بچه ها کولیک دارن! پس باید اینجا کولیک خیلی کم باشه که نیست. من رشته م پرستاریه با پزشک زیاد سر و کار دارم و تو اموزشمونم تا به حال چنین چیزی نشنیدم. در ضمن نظر شخصی پزشک مهم نیست مهم چیزیه که رسما بعنوان قانون پزشکی که روش تست شده و به اثبات رسیده ثبت میشه اونم تو وبسایت ها و کتابای معتبر 

2740
کولیک مال روده هست عزیزم نه معده!

ای وایی چرا شما متوجه نمیشید من چی میگم؟

میگم بخادر کولیک که بردن این سوالهارو پرسیدن

خانوم جان من امریکا هستم اینجا که سزارین نمیکنن ولی بچه ها کولیک دارن! پس باید اینجا کولیک خیلی کم ب ...

خانم پرستار لطفا جمله‌ی من رو دوباره بخونید، 😊

گفتم برای کولیک که به بیمارستان میبرن.....

نگفتم میگن فقط بچه های سزارینی کولیک دارن 

خانم پرستار لطفا جمله‌ی من رو دوباره بخونید، 😊 گفتم برای کولیک که به بیمارستان میبرن..... نگفت ...

و جامعه‌ی اماری ما از هر  پنج بچه‌ای که اینجوری میان چهارتا بعضا سه تاشون سزارین دنیا اومدن.

این جمله شما بود درسته؟ تو جامعه ای که اکثرا سزارین هستن بنظرت این آمار درسته؟

به هر حال پشتوانه ادعا باید اثبات باشه نه نظر شخصی پزشک که پشت صحبت شما نیست. روز خوش عزیزم 

و جامعه‌ی اماری ما از هر  پنج بچه‌ای که اینجوری میان چهارتا بعضا سه تاشون سزارین دنیا اومدن. ...

بله دقیقا جملهی منه 

من هم نگفتم تو هیچ کدوم از کامنتهام که بچه‌های کولیک دار سزارینی هستن 

اینو شما گفتین که حالا دلیلش هرچی که هست من نمیدونم....😊

به نظرم تو دنیای مجازی اگر خواستیم به کامنتی مخالفت کنیم بهتره قبل از هر نوع جوابی اول چندبار اون کامنت رو بخونیم منظور رو بفهمیم بعد جواب بدیم....

روز شما هم بخیر.

بله دقیقا جملهی منه  من هم نگفتم تو هیچ کدوم از کامنتهام که بچه‌های کولیک دار سزارینی هستن&nbs ...

خیلی جالبی شما چون حرفت هیچ پشتوانه ای نداره و صرفا یه چیزی شنیدی داری الکی کشش میدی من گفتم فقط؟ 

کامنت خودتو بخون وقتی تو یه جامعه از هر 5 زن سه چهارتاشون سزارینی هستن از هر 5 نواد کولیکی هم سه چهارتاشون با سزارین به دنیا اومدن دیگه یکم فکر کردن میخواد اصلا سخت نیست!

هر وقت منبع داشتید برای ادعاتون ریپلای کنید در غیر اینصورت شرمنده چون نمیخونم 

خیلی جالبی شما چون حرفت هیچ پشتوانه ای نداره و صرفا یه چیزی شنیدی داری الکی کشش میدی من گفتم فقط؟ وق ...

من هم هیچ علاقه ای ندارم با کسی که حتی متوجه نمیشه من چی میگم حالا نه اینکه قبولش کنه نه،  بحث کنم😊

درهرصورت حاضرم بمیرم اون روزا تکرار نشه الانم باردارم و واقعا از سزارین میترسم

میتونی طبیعی زایمان کنی

بیا این تاپیک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1364748/تاپیک-جامع-زایمان-طبیعی-پس-از-سزارین?page=1

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2706