2410
2553
عنوان

عوارض سزارین چی هست ؟

9576 بازدید | 119 پست

سلام من تازه ازدواج کردم از زایمان طبیعی می ترسم واسه همین نمی تونم اقدام به بارداری کنم قصد دارم باردار شدم سزارین بکنم و تو سایت ها همه دکترا از سزارین بد میگن دوست دارم نظر کسانی که سزارین داشتن این که واقعا دردش چقدر هست عوارضش چی هست بیاد بگه بیشتر از عوارضش بگین 

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هرعملی عوارض داره دیگ 

سزارین خیلی وقتانجات دهنده س 

منکه سزشدم راضیم اابته دچارعوارضش هم شدم یمدت ولی بازم برگزدم طبیعی نمیرم چون اصلادرخودم نمیلینم بتونم ازپس طبیعی بربیام 

وخدایی که بشدت کافیست

زایمان طبیعی افتادگی رحم ومثانه میاره که بدتر به نظرم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

سه تاسزکردم،هیچ عارضه ای شکرخدابرام نداشته

😣😣😣😌😌😌😌مدیریت انقلابی شهر و‌مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال ، شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ ‌می خندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی....
2714

از زایمان طبیعی متنفرم چیه أه

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....

سزارین دردش که خیلی وحشتناکه! من با بی حسی سزارین شدم اینقدر حالم بد بود که هرچی مسکن تزریق میکردن اصلا تاثیر نداشت دوباره میخواستن منو ببرن اتاق عمل! بعدشم کلیه درد شدید گرفتم فکر کنم به خاطر مواد بی حسیه بود زده بود  به کلیه هام! 

طبیعی تا بچه به دنیا میاد دردت هم تموم میشه ولی سزارین حداقل تا پنج روز درد داری شکم و رحمت هم تیکه پاره نمیشه! 

واقعا این فکر غلطیه که بین مردم افتاده که زایمان طبیعی بده! خدا ما رو اینجوری خلق کرده که طبیعی به دنیا بیاریم مگر در شرایط اورژانسی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها جای بخیه ها تو سزارین خیلی بد هست?

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
2706