2737
2734
عنوان

میخوام اینترنتی بدلیجات بفروشم بنظرتون سودی داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11339 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی قشنگه من مشهدم تا حالا اینایی که گذاشتی رو ندیده بودم عالیه

چیزای خوشگلترم درست کردم. یه کلاس گل کریستالی برو دیگه تمومه. تو دیوار بزن گل کریستالی ببین شاید کلاسش بیاد‌ . البته بازم تو هر زمینه ای ک علاقه و استعداد داری همونو دنبال کن. یکی میوه خشک میکنه میفروشه یکی سبزی خشک میکنه. یکی غذا میپزه یکی سبزی سرخ کرده میفروشه یکی حتی پیاز سرخ کرده یکی بافتنی یکی خیاطی..... هرکدوم ک خودت علاقه و استعداد بیشتری داری. ولی اگه نیاز مالی داری حتما حتما حتما یکاری برا خودت بکن بیکار نباش. 

2728
2738

خانوماییکه دنبال یه کار بی دردسر و عالی تو خونه هستین میتونین با من همراه بشین
فقط با داشتن یه گوشی میتونین به درامد میلیونی داشته باشین
ما تولیدی مجسمه چوبی هستیم ما دوتا قیمت تک و عمده داریم که خرید بالای ۱۵ تا قیمتش عمده حساب میشه یعنی هزینش کمتر میشه
شما از ما خرید میزنین و خودتون با زدن کانال در واتساپ و تلگرام و اینستا کارهارو میفروشین
قیمتی که از ما میخرین یه درصدی روش میکشین و اون میشه سود کار شما

شما عکسای مجسمه ها رو به مشتری نشون میدین هر کودوم انتخاب کرد مبلغو واریز میکنن براتون و شما سفارشو به من میدین و هزینه کار 

پس شما نیازی نیس از پول خودتون خرج کنین و نیاز به سرمایه نداره اینکار

مثلا شما یه کاریو از من ۱۰۰ میخرین 

به مشتری میتونین تا ۲۰۰ بدین  اینجوری با یه فروش ۱۰۰ تومن سود کردین وقیمت فروشتون دست خودتونه

هر چی فروشتون بیشتر باشه درامدتون بیشتر خواهد بود
برای دیدن مدل هامون به کانال تلگراممون سر بزنید
Dekori_chobi@

ادرس واتساپمونhttps://chat.whatsapp.com/CqGTgbl6LzX7Vxb1U8To7W

❤باهم مهربان باشیم شاید فردایی نباشد❤

اگر به فکر راه انداختن یک کسب و کار هستید و دوست دارید یک شغل دوم داشته باشید میتوانید به طور رایگان از فروشگاه بدلیجات کلاسیک مشاوره بگیرید زیرا هم وارد کننده است و هم تولید کننده اگر تا مشهد هم خیلی فاصله دارید از شرایط فروش اینترنتی بدلیجات میتوانید استفاده کنید. شماره فروشگاه رو پایین پست براتون میگذارم.

05133662217