2737
2739
عنوان

چرا اینکارو میکنه?!

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 18 پست
نه هیچوقت اهل چت نبودم خب بلاک میکنه دیگه چرا آیدی عوض میکنه? کاش ج بدی همسرمه

من فک کردم برادرت یا پسرته انقد بی احتیاط صحبت کردم.شاید من کاملا اشتباه کنم و شوهرت فقط اسمشو عوض کنه حالا ب هر دلیلی..اصلا کارم درست نیست تو دل شما شک بندازم اگ همسرت مرد درستی باشه نمیتونم خودمو ببخشم.شما هم اگ چیز دیگه ای ندیدی ازش و فقط اسم آیدیشو عوض میکنه بدون ک چیزی نیست و ببخش منو ک اون حرفارو زدم🌷

من فک کردم برادرت یا پسرته انقد بی احتیاط صحبت کردم.شاید من کاملا اشتباه کنم و شوهرت فقط اسمشو عوض ک ...

نه عزیزم این چه حرفیه من از فهمیدن حقیقت نمیترسم بچه نیستم که

شما لطف کردی چیزی که میدونستی گفتی

فقط درک نمیکنم هرشب چت با یکی و بعد بلاک کردنش چه سودی داره کلی میگم ینی خوش میگذره?:)

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم این چه حرفیه من از فهمیدن حقیقت نمیترسم بچه نیستم که شما لطف کردی چیزی که میدونستی گفتی ف ...

من الان ۲۳ سالمه.حدودا ۱۷ سالگی تو بیتالک و وی چت و اینا ازین کارا میکردیم.اون موقع خوش میگذشت یا مثلا هیجان انگیز بود.

اما الان ک سنم رفته بالا و ازدواج کردم و کلا ازون حال و هوا در اومدم مث شما مسخرم میاد،میگم اخه اون اوسکول بازیا چی بود درمیاوردیم😁😀😀ولی اون موقع خوش میگذشت

2731