2733
2734
ممنونم انشالله که نی نی سالم وصالح گیرت میاد😚

سلام عزیزمم 

من بیمارستان بهمن میرفتم و میرم از مطب و شرایط مطب خبر ندارم 

تو بیمارستان هم چون من قبلا مریضشون بودم این بار هم پرونده رو منشی نشون داد قبول کرد وگرنه میگفتن باردارا رو از ماه 7 به بعد می بینن. 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزمم  من بیمارستان بهمن میرفتم و میرم از مطب و شرایط مطب خبر ندارم  تو بیمارستان ...

سلام عزیزم خوبی؟من واسه باراول میخوام برم نوبت میده بهم؟زنگ زدم بیمارستان بهمن جواب نمیدن...چند وقت قبل نوبت گرفتی؟

سلام عزیزم خوبی؟من واسه باراول میخوام برم نوبت میده بهم؟زنگ زدم بیمارستان بهمن جواب نمیدن...چند وقت ...

سلام خداروشکر خوبم 

من باردارم وقتی باردار شدم رفتم پرونده رو منشی برد دکتر دید نوبت داد چون قبلا هم پیش ایشون میرفتم الان نمیدونم شرایط چه طوریه ولی ظاهرا دوستان میگن مطب نوبت میده برای سه شنبه ها که دو تا دکتر دیگه هستن بار اول ویزیت میشی کم و کسری پرونده ات رو بررسی می کنند اگر آزمایشی لازم باشه می نویسند خودت اونجا نوبت میزنی برای یک ماه بعد که خود خانم دکتر ویزیت میکنه 

بیمارستان بهمن هم احتمالا باید بخش آی وی اف نوبت بگیری چون بخش زنان خیلی شلوغه و ندیدم راحت نوبت بدن 

ولی کلا گویا دو سه ماهی طول میکشه ببخشید من اطلاع بیشتری در مورد نوبت دهی ندارم 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2728
سلام عزیزم خوبی؟من واسه باراول میخوام برم نوبت میده بهم؟زنگ زدم بیمارستان بهمن جواب نمیدن...چند وقت ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/363117/مریض-هاى-خانم-دکتر-سهیلا-عارفى-لطفا-بیاین-اینجا-باهم-باشیم-2?page=353

این تاپیک شاید بیشتر به دردت بخوره شاید یکم دیر جواب بدن ولی اطلاعاتشون به روزه در مورد دکتر. 

مرسی عزیزم انشالله به سلامتی نی نی دنیا بیاد😍

ممنون ان شاءالله روزی خودت 

سلام من الان عضو نی نی سایت شدم.با کاربری قبلیم نتونستم وصل شم دوسال نیومدم همه چیز یادم رفته                       

درخواست دوستی دادم قبول کن که بتونم شماره بدم تو گروهتون اد کنی منو.هفته پیش سقط داشتم قبل از انجام Cvs 

2740