2733
2739
عنوان

تعبیر خوابی که دیشب دیدم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 39 پست
مرسی عزیزم دعاااکن واسم...😉این ماه باردارباشم

انشاالله عزیزممم💖💖💖کلومیفن خوردی؟؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اها منم امپول اینا نزدم 

روز تخمک گذاریم درد وحشتناک تخمدانام رو داشتم جوری که نمیتونستم تکون بخورم هر روز نزدیکی داشتیم و شوهرمو قوی میکردم با میوه و اجیل

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
کیتم مثبت شد همون شب ودوشب دیگش اقدام کردم

انشاالله که نتیجه میگیری عزیزم

انشاالله که نتیجه میگیری عزیزم

عزیزم منم میخام این ماه کلو میفن بخورم و ببخشید میشه شرن اقدامتو بگی چند بار نزدیکی داشتین ...بعراز مصرف قرص نرفتین سونو ؟؟کیت استفاده نکردین ؟؟شب اقدام رژیم خاصی نداشتین ممنونم اگه جواب بدین ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم منم میخام این ماه کلو میفن بخورم و ببخشید میشه شرن اقدامتو بگی چند بار نزدیکی داشتین ...بعراز ...

انشاالله که نتیجه میگیری عزیزم . بعد از روز دهم پریود نزدیکیمون رو تا روز ۲۲ هر روز داشنیم بعده اونم یک روز در میون بود ولی ماه قبلش کیت استفاده کرده بودم و میدونستم روز ۱۶ تخمک گذاریمه . روز تخمک گذاریم دو بار اقدام داشتیم و پهلو درد شدید هم گرفته بودم . من دو دوره کلومیفن استفاده کرده بودم بدون امپول و سونو که خداروشکر ماه دوم باردار شدم انشاالله تو هم زودیه زود نتیجه میگیری عزیزم . سعی کن اقدام هات عمقی باشه که مثل مدل داگی که چیزی بیرون نریزه بعدشم سریع برگرد زیر باسنت بالش بذار پاهات رو بمدت یک ساعت بالا بگیر بعدش برگرد به پهلو بخواب و تا دو ساعت بلند نشو

2740
انشاالله که نتیجه میگیری عزیزم . بعد از روز دهم پریود نزدیکیمون رو تا روز ۲۲ هر روز داشنیم بعده اونم ...

ممنونم عزیزم دوبار لتروزول خوردم باردار نشدم میخام این ماه کلومیفن بخورم .جدی شمام یه شب در میون افقدام داشتین اخه منم یکی بهم گفت از 9پری یه شب در میون برو اقدام پسر میشه ان شالله برام دعا کن عزیزم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ممنونم عزیزم دوبار لتروزول خوردم باردار نشدم میخام این ماه کلومیفن بخورم .جدی شمام یه شب در میون افق ...

انشاالله عزیزم . لبنیات رو کامل حذف کن خرما خییییلی بخورین