2733
2739
عنوان

ویار. بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 43 پست
پایین شکمم سمت راست هم از دیشب درد میکنه،بنظرتون نشونه بدی هست یا عادیه؟دردش مثه گرفتگیه نه مثل موقع ...

منم اینطوری بودم.دکتر گفت طبیعیه .گرفتگی تو بارداری زیاد پیش میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من الان هفته هشتم هستم تا ۶ هفتگی اصلا نفهمیدم باردارم اصلا ویار نداشتم مشکلیه؟ فقط گاهی اوقات به غذ ...

ادما با هم فرق دارن شما برو دکتر سونو ما ک نمیتونیم بفهمیم تا سونو ندی

من خوشحالم چون خدا همیشه هوای منو داره
2740
برو ببینتت دکتر من هفته 17 هستم

شما تازگیا اینجوری شدین؟البته من دیشب یبوست شدید داشتم و دلپیچه که بعد برطرف شد میگم شاید بخاطر اینه،دکتر حتما باید سونو انجام بده تا بدونه چه مشکلیه وگرنه از رو ظاهر که نمیتونه بفهمه چیه ،سونو هم هفته پیش رفتم الان دیگه خوب نیست برم

شما تازگیا اینجوری شدین؟البته من دیشب یبوست شدید داشتم و دلپیچه که بعد برطرف شد میگم شاید بخاطر اینه ...

من الان نزدیک ی هفتس ویارم خ کم شده فقط صبح نباید شیرو این چیزا بخورم بالا میارم والانم طبیعیه کم بشه چون دارم میرم تو 5 ماه ب نظرم ی تماس ب دکترت بگیر زیر 15 هفته هم فقط با سونو تشخیص میدن بعدش با گوشی پزشکی میشه ک میگن سونو کیت

من خوشحالم چون خدا همیشه هوای منو داره
والادقیق نمیدونم خانمی بدن بابدن فرق داره ولی منم ویارم اززهفته ۶شروشدتاهفته۱۰وحشتناک قبل هفته ۶ویار ...

از کجا فهمید قلبش سالم نیست؟ خونریزی کردین؟ اصلا خونریزی یا علایم خاصی داشتین؟

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
از کجا فهمید قلبش سالم نیست؟ خونریزی کردین؟ اصلا خونریزی یا علایم خاصی داشتین؟

نه عزیزم هیچی فقط یههویی ویارم قطع شد وقتی رفتم سونوغربالگری اونجا دکتریههویی گفت یک ماه ضربان متوقف شده سقط فراموش شده؛یه هفته قبل سونو مسموم شده بودم بستری شدم بازم نفهما ندونستن جنین مرده هورمون سمی ترشح کرده اونطوری شدم

یک هفته بعدازسونو یهویی توخونه بعدازیکماه سقط شد وکورتاژ بقایا شدم همین اون یه ماه وکاا ریلکس بودم بدون هیچ علائمی

نه عزیزم هیچی فقط یههویی ویارم قطع شد وقتی رفتم سونوغربالگری اونجا دکتریههویی گفت یک ماه ضربان ...

ان شالله بوقتش دوباره مامان بشی.برا منم دعا کنین که همه چی به خیر بگذره فردا باید برم برای تشکیل قلب و وضعیت جنین

این بارداری برا من خیلی مهمه اگه خدایی نمرده مسکلی پیش بیاد ممکنه کارم به ای وی اف و عمل بکشه

خدا باهامه مطمینم

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!

[QUOTE=69969058]ان شالله بوقتش دوباره مامان بشی.برا منم دعا کنین که همه چی به خیر بگذره فردا باید برم برای تشکیل قلب ...[/QUOTEمرسی خانمی

وای عزیزم انشالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد ،روند بارداری توبه طورطبیعی پیش میبری نی نی سالم میادبغلت