2737
2734
عنوان

ختم 41روزه سوره حمد مجرب برای هرحاجتی

| مشاهده متن کامل بحث + 19118 بازدید | 790 پست

سلام به همگییی

استارترجان خیلی ممنووون. خیلی زحمت کشیدی عزیزم

امیدوارم خدا حسابی بهت نگاه کنه  

ان شالله که همه دوستان حاجت روا بشن

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیدی هاله جون بازم نشد😔

هیچ وقت امیدتو ازدست ندع عزیزم.  من پنج ساله ازش میخام وهنونشده ولی بازم امیددارم.  بازم ازش بخواه عزیزم بوقتش مطمین باش بعت میده 

سلام استارتر جان.انشاالله همگی حاجت روا باشید.من اینترنت نداشتم این مدت.ممنونم از همگی.من اثر خوب این ختم رو تو زندگیم قشنگ حس میکنم.خیلی خیلی سوره حمد خوبه.اگر بازم هر گونه ختمی رو شروع کردین به منم خبر بدین.من دلم خیلی روشنه به این ختمی که با هم انجام دادیم.مطمئنم همتون خیلی نتایج خوبی میگیرین.دقت کنید ۴۰ صفحه شد

سلام دوستان گلم

قبول باشه ان شا الله

همگی حاجت روا باشید

حلالم کنید، گاهی اوقات یادم میرفت و روز بعد میخوندم

برا تک تکتون ب اسم دعا میکنم و 14 تا صلوات میفرستم

ان شا الله همه زود ب خواسته دلشون برسن 

ممنون از استارتر عزیز بخاطر کار پسندیدشون

بازم حلالم کنید🌹

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2740

hasti1370@  عزیزم من یادم رفته بود براشما بخونم امروز خوندم در کنارش زیارت هفت حدیث و دعای نادعلی و معراجم خوندم .حلالم کن عزیزم

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍