2726

. .:

سلام بنا ب درخاست دوستان این ختمو گزاشتم ختم 41روزه سوره حمد روزی 41 بار سوره حمد و میخونید تا 41روز با وضو ودریک زمان مشخص مثلا بعدازنماز صبح یا شب هرموقع خوندید سعی کنید روزا بعدهم درهمون ساعت بخونید اگه هم نتونستید مشکلی نیست

شرایط ختم:❤️ حتماباوضو درزمان عادت ماهانه مشکلی نیست بخونید

❤️کسانی ک شرکت میکنند توی این 41روز تحت هیچ شرایطی نباید ختم ی روز فراموش بشه روز بعد قبول نیست اگ خونده بشه وختم باید ازسر گرفته میشه لطفا کسانی ک فراموش میکنند بخونند اسم ندن چون ختم بقیه بچه ها ناقص میشه

❤️اگر توحین ختم حاجت دیدین تا41روز حتما باید ادامه بدین وسط ختم من نمیتونم کسی وبجاتون بزارم پس نیاین بگید من نمیتونم بخونم دیگه

❤️درحین گفتن 41بازسوره حمد نباید بینش باکسی صحبت کنید

❤️انشالا ک همگی حاجت روا بشن

من میخوام

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اینجوری نمیتونم بنظرم یه روز رو مشخص کنین ک همون روز شرو بشه چون من هرروز سایتو چک  نمیکنم

عزیزم باید ببینم کی 41نفر تکمیل بشه نمیتونم تاریخ دقیق بدم 

2706