2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
از چه بابت عزیزم؟؟؟

منو نامزدم تقريبا ٥ ساله باهميم، باباش ورشكستش از اين لحاظا باهم فاصلع داريم، اونم داره همه چيو درست ميكنه و هي سعي داريم همو به هم بشناسونيم و اين حرفا، مامانمم گفته بهش بگو خوب رو خودش كار كنه و گول نزنه خودشو، اگر اين چيزاشو درست كنه قبول ميكنيم عقد كنيد و بيخيال پول و تفاوتاي مربوط به مال ميشيم، ميترسم از اينده😭

خداجانم خودت بهم كمك كن   
منو نامزدم تقريبا ٥ ساله باهميم، باباش ورشكستش از اين لحاظا باهم فاصلع داريم، اونم داره همه چيو درست ...

کاش تمام اختلافات مالی بود ....من به عنوان کسی که دورا ن عقدم ودر   حا ل طلاقم... تجربم رو  اختیارت میذارم....اگر همدیگر رو دوست دارید و به این نتیجه رسیدی که میتونه خوشبختت کنه زیاد ر و این مسئله تاکید نکن....خانواده ات رو توجیه کن که خوشبختی تو به مال و امو ال انچنانی همسر نیست...هرچند پنج ساله با هم هستید.و نشان میده تفاهم دارید...من و همسرم بعد از هشت ماه نامزدی و عقد فهمیدم اصلا نقطه اشتراک نداریم...مردی که حرف فقط حرف خودشه....نیاز زن براش مهم نیست...اهل تحقیر کردنه...زبانش تلخه...کنترل گره...محدودکننده ست....تو روابط زناشوئی سردمزاجه و اصلا اهمیتی به درمان نمیده میگه این تویی که با  کنار بیایی و کلی مشکلات دیگه....پس اگر از باقی قضایا اوکی هست به خوشبختی ات فکر کن

کاش تمام اختلافات مالی بود ....من به عنوان کسی که دورا ن عقدم ودر   حا ل طلاقم... تجربم رو &nbs ...

همون، هي دارم فكر ميكنم تو خانوادش راحتم يا نه، خوب پول تفاوت مياره، مهمونياي مثل پاگشاي ما كوجا و اونا كوجا،، اينا منو اذيت نميكنه ها، چون هم دوسش دارم هم از اول ميدونستم فقط خيلي منو حساس كردن نسبت به اين مسايل، اون اخلاقاي بد خودشو داره ولي تفاعم داريم، اما هي ميگم عوض نشه؟ چون به خاطر شرط و شروط مامانم دانشگاه خودشو ول كرد رف كنكور بده، هي ميگم يهو خيانت نكنه؟ خودش ميگه خسته نشدي انقد الكي الكي به اتفاقات نيفتاده فكر كردي؟ باز خوبه الان فهميدي چون اكثرا دوره ي عقد خوب خودشون رو نشون ميدن،، اره واقعا بايد درك باشه و هر دو طوف تلاش كنن براي خوشبختي،، همه نگرانيها كه رو دوشه زن نيس😞فقط كارم شده دعا و كمك از خدا٠

خداجانم خودت بهم كمك كن   
همون، هي دارم فكر ميكنم تو خانوادش راحتم يا نه، خوب پول تفاوت مياره، مهمونياي مثل پاگشاي ما كوجا و ا ...

خوشبخت بشی عزیزم.......ببین خوبی هاش به این ضعف اش میچربه یا نه...مهم تفاهم و کنار اومدنه...پول که به دست اوردنیه....البته این که اهل کاروتلاش باشه خیلی مهمه....به قولی جنم کار داشته باشه

خوشبخت بشی عزیزم.......ببین خوبی هاش به این ضعف اش میچربه یا نه...مهم تفاهم و کنار اومدنه...پول که ب ...

اره الان ٢٥ سالشه از ١٧ سالگي خرجيشو خودش ميده، اره، به خدا اگر اخلاق و رفتارش هميشه خوب باشه من اصن كمبود اونارو حس نميكنم، ممنون، انشالله مشكلت حل شه و توهم زودتر با يه نفر لايق خودت ازدواج كني♥️

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2706