2737
2739
منم امشب کشیدم 😰😰😰

اصلا تف نکن باعث درد میشه تف کردن

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
دندونم و كشيدم راحت شدم اما دنتول و منم به همه پيشنهاد ميكنم عاليه

من چند مدت پیش استفاده کردم تو دو نوبت هر دو نوبت ریخته شد روی زبونم،باعث شد زبونم آفت بزنه و نتونم چیزی بخورم،نمک زدم به زبونم تا کمی بهتر شد

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان دندون درد ندارم فقط بدنم داغه يه خورده ام چشمام سنگيني ميكنه شياف الان فايده داره

نمیدونم والا

چون من دیشب از دندون درد شدید خوابم 

نمیبرد شوهرم ساعت ۳شب رفت از داروخانه قرص گرفت عالی شدم

2740
عه واقعا ممنون ک گفتی 😘

اره عزیزم منم دوهفته پیش کشیدم دکتر تاکید شدید داشت ک اصلا تف نکن میگفت مجبور شدی خونو قورت بده ولی تف نکن ک دردش شروع میشه سخته ولی باید تحمل کنی ایشالا ک تا فردا سرش بسته شه راحت میشی الان تازه کشیدی اگ زبون بزنی انگار جای شیش تا دندون خالیه ادم ی جوری میشع😅

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
اره عزیزم منم دوهفته پیش کشیدم دکتر تاکید شدید داشت ک اصلا تف نکن میگفت مجبور شدی خونو قورت بده ولی ...

من یک هفته ست از،دندون درد پدرم درومده 😭

رفتم عصب کشی کرده پر کرده یکهفته ست درد دارم 😭

امروز،رفتم پیش دکترم گفت دندون عقلته ک درد میکنه و کشیدش

خداکنه خوب شه

(    )
من یک هفته ست از،دندون درد پدرم درومده 😭 رفتم عصب کشی کرده پر کرده یکهفته ست درد دارم 😭 امروز،رف ...

خوب میشه ایشالا عزیزم کلا بعد دندون پزشکی چون عصب بقیه دندونا با بی حسی و تراش و دارو تحریک میشه ادم ی هفته درد داره بعدش رفته رفته بهتر میشع