2733
2739
عنوان

بیاین بچه ها لطفا یه لحظه😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر عزیزم حسابی خوش بگذره

ممنون خواهری💜💜💜😍😍😍

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2731
این شمال چه کرده باهاتوووون🤗🤗🤗

دوبار بیشتر نرفتم شمال،اون دودفه هم مزاحم باهامون بوده، مدت زمانشم کم بوده،الان ولی دونفره میریم،یک هفته ای،بشششدت ذوق دارم و خوشالم😄😄😄😄

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ممنون شوهرم ام دی اف کاره چون ورق ام دی اف گرون شده دیگه کسی کابینت نمیکنه خدا از هیچ کدومشون نگذره از پدر مادرشونم نگذره که به بچه هاش یاد نداده مردمو  بد بخت نکنن خاک توسرا 

دنیای من  دخترم دنیاس بس😙😘😍
2740
ممنون شوهرم ام دی اف کاره چون ورق ام دی اف گرون شده دیگه کسی کابینت نمیکنه خدا از هیچ کدومشون نگذره ...

خدایا مشکل همه حل بشه باور کن همه الان سخت گرفتار مشکلات مالی ان. دعا میکنم برات

دوبار بیشتر نرفتم شمال،اون دودفه هم مزاحم باهامون بوده، مدت زمانشم کم بوده،الان ولی دونفره میریم،یک ...

عزییزم،انشاا... همیشه همینطور قند تو دلت آب شه،کیه که از شمال بدش بیاد اونم یه سفر دو نفره با همراه زندگیت.

من گیلانیم و ۳۰سال از عمرم میگذره و هنوزم که هنوزه از طبیعت گیلان کییییف میکنم،

همیشه به خوشی عزیزم.

بن بست دلم را تو فقط عابر باش
عزییزم،انشاا... همیشه همینطور قند تو دلت آب شه،کیه که از شمال بدش بیاد اونم یه سفر دو نفره با همراه ...

آره واقعا شمالو دوست دارم منم😍 ممنونم خواهر مهربونم بابت دعا و انرژی مثبتت😗😗😗😗😗