2737
2734
عنوان

خاطره ی زیبای زایمانم+دعایی که اجابت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 31336 بازدید | 336 پست
من چی بگم بچه هام ۷ ماه ب دنیا اومدن سزارین حتی یک روز هم استراحت نکردم یک ماه تمام بیمارستان بودم و ...

عزیزم هر کی تو این شرایط قرار بگیره قطعا ناراحت میشه بی قراری میکنه. وگرنه حتما حتما  شرایط بدتر از شما هم بوده. یعنی شماهم داستانتو تعریف کنی یکی میاد میگه پس اگه جا من بودی چیکار میکردی.  همیشه شرایط بدتر از شرایطی که ما توش هستیم هست ولی این دلیل نمیشه که ناراحتی نکنیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا بچتو حفظ کنه ایشالله منم بتونم راحت زایمان کنم و همه ما مادرای باردار به سلامتی بچه هامونو ...

انشالله به سلامتی زایمان کنی. 

دکتر نفیسه انصاری

بیمارستان عسگریه

اصفهان

2728
اخه شرایط تو بد نبوده ی زردی ساده بود همین

تا وقتی تو یه شرایط قرار نگرفتی نمیتونی بگی خوب بوده یا بد. زردی ساده نبود.زردی بچه دو روزه ۲۵ نمیشه دکتره علنا به من گفت بچت مریضه که تو این سن زردیش اینقدره و بم گفت تعویض خون کن. یه برگه گذاشت جلوم‌گفت امضا کن چون ممکنه تو تعویض خون فوت کنه یا خون چند ثانیه به مغزش نرسه و دچار نابینایی ناشنوایی و عقب ماندگی و .... بشه. من از تعویض خون و زردی بالا خاطره ی خوبی ندارم که نمیخام در موردش چیزی بگم اصلا. از طرفی زردی ساده رو میذارن دستگاه. پسر من یکی دو روز ان آیسیو بود یکی دو روز بخش. و بهش کلی سرم وصل کرده بودن. دستاش سوراخ سوراخ کبود بود. مادری که تازه زایمان کرده برا یه زردی به قول شما ساده هم کلی اشک‌میریزه و حساسه. تو اون شرایط نمیتونه بگه من سوسول نباشم بدتر از من زیاده. بلاخره دل نازکه. 

من ساکن تهرانم لطفا بچه هاتونو برای آزمایش زردی بیمارستان های دولتی مخصوصا بهرامی نبرین  چون بیشترشون انترنن بلد نیستن رگ بگیرن خیلی بچه رو اذیت میکنن من بچمو بردم بهرامی بچم طفلی زار میزد هر چی می گفتیم چکار میکنین اجازه نمیدادن ببینیم  بهمون میگفتن دارن رگ میگیرن مشکلی نیست بعد آخر شوهرم عصبانی شد گفت بلد نیستین چرا بچه رو اذیت میکنین بچه رو گرفت زنگ زد دوستش که پرستاره اون گفت بیمارستان کودکان تهران تو خیابون طالقانی ببرین خدا خیرش بده رفتیم اونجا باور کنین ظرف چند ثانیه رگ و پیدا کرد شوهرم میگفت این کارش اینه وارده نه اونا که تازه میخوان رو بچه ها تمرین کنن یاد بگیرن اگه از اول بلد بودیم میبردیم اونجا واقعا هر چی بگیرن نوش جونشون  میرزه