2733
2739
از تيپ قيافه و شيك بودن هيچي كم ندارم  شوهر من يه مريض هيچجوري درس نميشه  كاش خدا كمكم ك ...

برو درخواست طلاق بده راحت شی .

چیه اینجور مردایی . وقت طلف کردنه .

زندگی زیباست
من تا سه نسل قبل و بعد طرفو میکشم بیرون!!! یعنی اینجوری بگم که تاحالا دست خالی برنگشتم!!!😂😂

منم استاد همين چيزام 

اما تو نميدونه وقتي شوكه ميشي ميبيني شوهرت بايدي خونه باشه تو ماشين با دختر 

اصلا نه ذهنم كار ميكرد نه دستم نميتونستم يه استوري سيو كنم

خدايا شكرت 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای بچه ها حالم بد شده شوهرم سفر رفته نکنه خیانت کنه 11 ساله باهاشم چیزی ندیدم مگر میشه نکنه من خر بودم نفهمیدم

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
از تيپ قيافه و شيك بودن هيچي كم ندارم  شوهر من يه مريض هيچجوري درس نميشه  كاش خدا كمكم ك ...

انقد راحت معلوم‌ میشه که کجا بوده! اینکه خائنه واسه تو ثابت شدس

برو وکیل بگیر طلاقتو بگیر...حیف تو

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2728
برو درخواست طلاق بده راحت شی . چیه اینجور مردایی . وقت طلف کردنه .

الان كه نميتونم دادخواست بدم حق طلاق ندارم 

٢ ماه ديگه ميشه ٦ ماه اون موقع ميتونم دادخواست بدن 

البته شنبه ميرم با وكيل حرف بزنم

خدايا شكرت 🙏🏻
منم استاد همين چيزام  اما تو نميدونه وقتي شوكه ميشي ميبيني شوهرت بايدي خونه باشه تو ماشين با د ...

میفهمم چی میگی!

وقتی شوکه شی...تمومه!

هول میشی گاف میدی

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
وااای بچه ها حالم بد شده شوهرم سفر رفته نکنه خیانت کنه 11 ساله باهاشم چیزی ندیدم مگر میشه نکنه من خر ...

نه عزيزم بيخودي شك نكن بعد ١١ سال ميشناسيش ديگه

خدايا شكرت 🙏🏻
2738

من خودم ندیدم ولی واسه اطرافیانم متاسفانه زیاد پیش اومده 

همشون خلاصه رفتارشون اینه

اولش انکار میکنن تا جایی که نشه دیگه زیرش زد بعدم معذرت خواهی و یه مدت ناز کشیدن بعضیا که وقیح ترن این مرحله میگن برام کم گذاشتی و .... دفعه های بعد پررو میشن و با حواس جمعتر مدارک خیانت قایم میکنن و رو هم بشه تازه طلبکارم میشن

من شوهرم خیانت میکردهمش ی شماره زنگ میزدبهش میگفت دوستمه ناخودآگاه شماره روحفظ کرده بودم تاآخرش شک کردم ک زنه شمارع خونه بودزنگزدم ی دختره برداشت بهش گفتم میدونم ک فلانی بافلانی دوسته منم خواهرشم میخادبیادابروتوببره تاقط کردم دیدم هم شماره شوهرم اشغاله هم زنه شوهرم زنگزدگفت خوبی منم بروخودم نیوردم باززنگزدم به دختره داشت ازسرش بازمیکرد ک مال ی روستتایی اطراف شهرمون بودبرداشتم کل شماره های مربوط به اون روستاروگرفتم گفتم فلانی داره زندگیموداغون میکنه😆😆چون شوهرهم داشت ازخونشونم زنگزده بودبزرگترین اشتباهش بودمنم صبح زودنصف شب زنگ میزدم خونشون تااینکه خودش زنگزده بودبه شوهرم گفته بودگه خوردم به زنت بگوولم کنه شوهرمم اومدگفت گناه دارع 😑باکلی دعوامرافعه ختم به خیرشد🙄🙄🙄🙄

همسایه روبرو مون یک اقای حدودا۶۵ ساله است که چندسال پیش ما اپارتمان مونو ساختیم نقل مکان کردیم اینجا و خلاصه یک خانوم خیلی زیبایی هم داشت  و کلا چند بار مامانمو روضه دعوت کرد و این چیزا بعد همسایه ها گفتن که این اقا دوتا زن داره  و ما دقت که کردیم دیدیم اغلب همین خونه خانم اولش هست,خلاصه تا پارسال که خانمش اومد خونمون و سفره دلشو برا مامانم باز کرد,گفت که من ۴شنبه ها شوهرم میره خونه اون یکی زنش همه دلخوشیم همینه که میبینم چراغ خونه شما تا صبح روشنه!(منظورش چراغ اتاق منو اتاق داداشم بود اخه ما زندگیمون جغدیه شبا بیداریم  )چند شب قبلش هم سفر بودن دزد رفته بود خونشون:(

خلاصه میگفت که من وقتی حامله بودم این رفته ازدواج کرده ,ماه هفتم بودم که خبرشو برام اوردن و بچم سقط شده  پسرهم بوده میخواستم اسمشو بزارم  فلان چیز:(خیلی ماجراش طولانیه حالا بعد خواستین تعریف میکنم,اینم بگم چندماه بعدش این خانومه سرطان داشت و فوت کرد   

باردار نیستم:)