2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی که دیدم تو اینجور موارد،یا طرف زده زیرش یا وقیحتر شده!!!

واسه من اتفاق نیفتاده،ولی مچ‌ بگیرم آبرو‌ نمیزارم واسش!

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731
فقط ترسید همین و هیچ وقت قبول نکرد که خیانت کرده الانم ادامه داره چون خانمه خودش مزاحمه زندگی مونه و ...

چي ديدي خوب ؟ نتونستي إثبات كني ؟

خدايا شكرت 🙏🏻

چت ازش دیدم تو گوشی، یه زن شوهردار باباش مرده بود این شده بود دلسوزش شبو روز دلداریش میدادو قوربون صدقش میرف دقیقا زمانی ک من تازه زایمان کرده بودمو ب حمایت و محبتش احتیاج داشتم 

فقط ترسید همین و هیچ وقت قبول نکرد که خیانت کرده الانم ادامه داره چون خانمه خودش مزاحمه زندگی مونه و ...

چرا ازش شکایت نمیکنی؟؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738
چیزی که دیدم تو اینجور موارد،یا طرف زده زیرش یا وقیحتر شده!!! واسه من اتفاق نیفتاده،ولی مچ‌ بگیرم آ ...

چجوري ابروشو ميبري ؟ چيكار ميتوني بكني 

من صداي شوهرم و دارم زده زيرش و عين خيالش نيس 

خدايا شكرت 🙏🏻
چت ازش دیدم تو گوشی، یه زن شوهردار باباش مرده بود این شده بود دلسوزش شبو روز دلداریش میدادو قوربون ص ...

خوب عكس العملش چي بود قبول كرد عذر خواهي كرد تو چيكار كردي 

خدايا شكرت 🙏🏻
خوب عكس العملش چي بود قبول كرد عذر خواهي كرد تو چيكار كردي 

عذرخواهی کرده ازت؟؟؟,

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
2706