2737
2734
عنوان

چرا ترکید بیاید بگم باز

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 23 پست

میگ عروسی کردیم و همچنان یکی دو ماه سراغم نیومد و منم ک پیش میکشیدم ی چیزیو بهونه میکرد تا در بره 

تا اینک ی شب ک خواب بودم تو اتاق خواب دیدم نیست و چون فاصله سالن با اتاق زیاد بود پاشدم درو اتاقو باز کردم دیدم نور تلوزیون هست رفتم ک برم پیشش

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم بععععله اقای رییس بانک موجه و سرشناس با فیلمای ... نیاز خودشو برطرف میکرده!!!!!!! و بعد کلی کشمکش و مشاورو.. پسره میگ من نمیتونم رابطع برقرار کنم و چندساله ک عادت کردم ب این روش و دختره هم طلاق میگیره

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  
خب چرا اینکازو میکنه

مریضه اون هفته یک پسر رو گذاشته بود که نفراول دکتراست وپست بالاداره همه هم معرفی میکردن بعدعکس پسره رو گذاشت.منم گفتم بیام دوست خواهرمو معرفی کنم خواهرم روانشناسه گفت دروغ میگه یه عکس میزاره ملت رو سرکارمیزاره نفر اول دکترا عکسشو اینجامیزاره برو سرچ کن.بعد بهش پیشنهاد دادم ببینم چکارمیکنه گفت شماره بده تا اشناشن دیگه خبرش نشد

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2731

حالا اون روشنفکرانی ک تشویق ب این کار میکردن اون خانمو تو تاپیک قبلی ک اگ از همسرت دوری چ اشکالی دارع اینکارو بکنی بگم ک این کار عادت میشه و دیگ نمیتونه لذت با همسر بودنو تجربه کنه و ترک عادتم ک موجب مرض

2738
پسره که با فیلم کارش بود دیگه چرا زن گرفت

نمیدونم دیگ حتما تحت فشار خانواده و اطرافیان