2726
عنوان

چرا ترکید بیاید بگم باز

436 بازدید | 23 پست

ی اشنایی داشتیم ک تعریف میکرد یکی از فامیلاشون ک ی دختر خانم هم بوده معاون ی بانک نامدار بوده

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

رییس این بانک هم ی اقا پسری بوده ک ب گفته این اشنامون ی جنتلمن واقعی بوده چ از لحاظ ظاهر چ از لحاظ اخلاق و رفتار تو محیط کاری

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  

چندسال باهم همکار بودن خلاصه دوستاشون و کارمندا واسطه میشن اینارو بهم برسونن و اینا ک چندسال همو میشناختن و همکار بودن باهم ازدواج میکنن

حالا از زبان دختر خانم میگم

ک میگفته تو دوران عقد ک یکسال بوده کلا طرفم نمیومد برای رابطه این اقای رییس و هیچوقت بحثو صحبتشو وسط نمیکشید منم میگفتم حتما چون عقدیم نمیخواد تحت فشارم بزاره یا خجالتیه یا هرچی و منم چیزی نمیگفتم ک بگه چ دختر کم طاقتی

اون تاپیک کیس ازدواج رو میگین ترکید؟این خانم دروغگو هستن هرسری عکس یه نفررو میزاره دنباله کیسه همه هم مدارک بالا وپول انچنانی و واسه سبزوار هستن.مخ کارمیگیره

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2706