2733
2734
عنوان

بیمارستان مادران تهران🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 59356 بازدید | 94 پست

من پارسال رفتم این بیمارستان فکر میکردم خصوصی و خوب ولی واقعا افتضاح بودن

اخلاق پرسنل زیر صفر ، اصلا تجربه نداشتن، سر زایمان من همش دعوام میکردن و میگفتن بخواب درحالی که بچه ام داشت دنیا می اومد خدا ازشون نگذره، بدترین شب زندگیم رو در بیمارستان مادران گذروندم، من دیابت داشتم یک شبانه روز بیشتر منو گشنه نگه داشتن نگفتن قندم می افته و خطرناکه کادرش هیچی بلد نبودن اخلاق پزشکم افتضاح بود، موقع ویزیت خوش اخلاق بود شب زایمان وحششی به تمام معنا... پرستار میگفت ساکت شو خوابیم... اصلا افتضاح بودن خدمه میگفت ساکت شو ما میترسیم احمقها من چندین ساعت بخاطر بیکفایتی اینا درد کشیدن نگو اگر میگفتن زور بطن بچه زود می اومد اینا به من میگفتن بگیر بخواب  هر چی بگم کم گفتم پرسنل غیر حرفه ای بچه و بی مسئولیت و اخلاقشون گند.... هیچ وقت دیگه پامو توی اون بیمارستان خراب شده نمیذارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 7 سال پیش زایمان کردم و راضی بودم

ولی امسال که مجدد رفتم اصلا رضایت ندارم . پرسنل پرستاری از بیمارستان های دولتی هم ضهیف تر هستن و اصلا رسیدگی ندارن

نه آموزش شیردهی مناسب 

نه کمک به تعویض بچه

نه رسیدگی به مادر

حتی یه چای و فلاکس و آب معدنی ساده هم ندارن

لباس نوزاد بسیار بی کیفیت

فقط پولی که میگیرن در حد بیمارستان خصوصی هست

من این متن رو تو تمام نظراتی که برای بیمارستان مادران هست میذارم تا کس دیگه ای مثل من پشیمون نشه

من 7 سال پیش زایمان کردم و راضی بودم ولی امسال که مجدد رفتم اصلا رضایت ندارم . پرسنل پرستاری از بیم ...

سلام عزیزم

متاسفم بابت تجربه بدتون

بخاطر این مسائل شکایت نکردید بهشون؟

من دکترم اون بیمارستان عمل می‌کنه، سونوی اولم رو هم رفتم اونجا دادم، ولی اگر قراره اینجوری روز زایمان بگذره که خیلی وحشتناکه.

2731
سلام عزیزم متاسفم بابت تجربه بدتون بخاطر این مسائل شکایت نکردید بهشون؟ من دکترم اون بیمارستان عمل ...

سال  ۱۳۸۲ سوم شهریور دوقلوهایم را در ۴۰ هفتگی در این زایشگاه طلسم شده مرده بدنیا آوردم 😓( طبیعی ) چون دکتر اخمقم ( حسین صاحب نسق ) دیر زایمانم کرد و بچه ها خفه شدند ، ۹ ماه تحت نظرش بودم انقدر بیسواد و مغرور بود که حتی یکبار هم به من آزمایش نداد 🤭😥در ضمن آمپول رگام برام نزد و برای همیشه ناقصم کرد 😥 شکایت کردم محکوم شد ولی بطور کامل به حقم نرسیدم چون پارتی بازی میکنند ، خیلی مراقب انتخاب پزشک باشید .....نه میبخشم ونه فراموش میکنم 😓