2737
2739
عنوان

بیمارستان مادران تهران🤔

59351 بازدید | 94 پست

خانما کسی اونجا زایمان کرده؟ واسه ساک مادر ویا نوزاد چیزی میدن؟ وسایل ساکمو کم کم باید آمار بگیرمو ببندم.... چیزی هست که خیلی بهش نیاز داشته باشم باهام باشه؟ واسه سزارین چند شب نگهمون میدارن؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام قیمت کردی چقدر میشه هزینه زایمان خصوصی هست ممنون میشم توضیح بدید

همسرم پرسید گفتن ۶تومن، خودمم تو مطب دکترم یه ماه پیش یه خانمی بود گفت ۵۵۰۰ شده ولی یهو وسط عمل فهمیدن فیبروم رحم داره اونم واسش درآوردن شده ۶۵۰۰ جمعا، ولی اون بیمه تکمیلی داشت گفت هزار تومنم ندادم.... ماهم تااول مرداد داشتیم شرکت قطع کرد تکمیلیو😔😔😕😕

2728
همسرم پرسید گفتن ۶تومن، خودمم تو مطب دکترم یه ماه پیش یه خانمی بود گفت ۵۵۰۰ شده ولی یهو وسط عمل فهمی ...

ما بیمه داریم ولی قرار شهریور عوض شه باید ببینم بیمه جدید یا کدوم بیمارستان قرارداد داره این بیمارستان پس اگه بیمه باشه همشو از بیمه می‌گیره ؟؟

ما بیمه داریم ولی قرار شهریور عوض شه باید ببینم بیمه جدید یا کدوم بیمارستان قرارداد داره این بیمارست ...

بیمارستان های خصوصی فقط با تکمیلی ها قرار داد دارن نه با دفترچه، مثلا ماالان بیمه تامین اجتماعی هستیمو همه هزینه عملو باید خودمون بدیم😕😕😔😔

بیمارستان های خصوصی فقط با تکمیلی ها قرار داد دارن نه با دفترچه، مثلا ماالان بیمه تامین اجتماعی هستی ...

ما تکمیلی داریم بیمه نوین هست خیلی هم خوبه همه هزینه هارو میده فقط خداکنع عوض نشه اگه دوباره این باشه عالی میشه میرم خصوصی ولی اگه نباشه بیمه نده پولشو راستش ۶تومن ندارم واسه زایمان بدم خخخخخخ 😁

ما تکمیلی داریم بیمه نوین هست خیلی هم خوبه همه هزینه هارو میده فقط خداکنع عوض نشه اگه دوباره این باش ...

تکمیلی خیلی خوبه، ماهم خیلی ضرر میکنیم واقعا ۶تومن رو ندیم خیلی به نفعمونه ولی فکر کنم اخرش مجبور میشیم بدیم😔😔 من فقط خصوصی میخوام برم مامانم میکشتم بیمارستان دولتی برم، تازه شانس اوردم مامانم از بیمارستان هتل گاندی خبر نداره😁😁😎😎

2738
تکمیلی خیلی خوبه، ماهم خیلی ضرر میکنیم واقعا ۶تومن رو ندیم خیلی به نفعمونه ولی فکر کنم اخرش مجبور می ...

ایشالله ب سلامتی زایمان کنی شوهر منم میگه قرض می‌کنم ولی میبرم خصوصی تا راحت باشی امید وارم هرجا میری. سلامت باشی عزیزم

بیمارستان های خصوصی فقط با تکمیلی ها قرار داد دارن نه با دفترچه، مثلا ماالان بیمه تامین اجتماعی هستی ...

نگران نباش عزيزم منم قراره براي سزارين بيمارستان مادران زايمان كنم ، از بيمارستان پرسيدم با بيمه تامين اجتماعي 4 تومن ميشه ، من بيمه تكميلي هم ندارم 

اول انسانيت 
نگران نباش عزيزم منم قراره براي سزارين بيمارستان مادران زايمان كنم ، از بيمارستان پرسيدم با بيمه تام ...

واااقعا؟؟؟ کی پرسیدی؟ اخه همسر من فکرکنم حدودا دو سه هفته پیش بود پرسید گفتن ۶ تومن میشه با بیمه تامین اجتماعی🤔 واسه ساک بیمارستان پرسیدی چیزی میدن یانه؟

[QUOTE=67346142]واااقعا؟؟؟ کی پرسیدی؟ اخه همسر من فکرکنم حدودا دو سه هفته پیش بود پرسید گفتن ۶ تومن میشه با بیمه تام ...[/QUOTE]

دقيقا سه هفته پيش پرسيدم گفتن 4 تومن ، راستش منم شك كردم هفته پيش هم از دكترم پرسيدم گفت همين قيمت ميشه  ، در مورد ساك نپرسيدم ولي دوسال پيش خواهرم اونجا زايمان كرد بهش ساك دادن 

اول انسانيت 
[QUOTE= 67346142 ]واااقعا؟؟؟ کی پرسیدی؟ اخه همسر من فکرکنم حدودا دو سه هفته پیش بود پرسید گفتن ۶ توم ...

ممنونم عزیزم از راهنماییتون ایشالا زایمان راحتی داشته باشز و به سلامتی نی نیتو بغل کنی 

2706