2737
2734
عنوان

امروز تولدمه و مث تولدهای دیگم ناراحت

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 39 پست
نه اومدم سرزندگگیم الان زنگ زده کیک بخرم برات گفتم نمیخاااام

بذار بخره بیاد خوش بگدرونید نذار ناراحتی ادامه پیدا کنه .بعد سر فرصت خیلی آروم بشین ازش تشکر کن و بگو خیلی بهت خوش گذشته خودش میفهمه.حتما بذار کیک بگیره و حتما ازش تشکر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تولدت مبارک سعی کن فراموش کنی اون تولد کذایی رو چون فقط سوهان روح خودت میشه اگه برگشتی سر زندگیت یعنی تونستی شوهرتو ببخشی پس اون رفتارم فراموش کن

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2728

امشبم یا خودت برو کیک بگیر یا بزار شوهرت بخره و دوتایی شاد باشین و کلی خوش بگذرونین

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2740
مرسی عزیرم

تولد مبارک دختر خوب 

تولد تولد تولدت مبارک مبارک مبارک تولدت مبارک بیا شمع هارو فوت کن تا صد سال نه هزار سال زنده باشی 🌸🌸🌸🌸🌸

خودتم ناراحت نکن خواهرم تولد برای ما نی نی سایتیا مهمه این یک 

دو تولدت واسه خدام مهمه 

عزت نفستو ببر بالا خودت با خودت عشق کن خواهر