2410
2553

طبق معمول روالش هیچ کس تبریک خالی هم نکردن .یادمه سال دوم ازدواجمون روز تولدم شدیدااا دعوا کتک کاری شوهرم شد کادوی من.قهر کردم رفتم خونه بابام.  بخاطر تولدم گفتم بشوهربرام کیک بگیر کلی توهین بارم کرد گفت مگه خونه بابات تولد میگرفتی یادم میفته دلم خون بپا میشه.اونروزش مثلااااا برام کیک گرفت با کلی حرف زشت فرداشم سر اینکه بخاهرش کیک نفرستادم کلیییی کتکم زد حلالش نمیکنم هر تولد اونویادم میفتههههه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
چرا بهش گفتی برات کیک بگیره؟ نباید عزت نفستو بیاری پایین.بعدشم چطور بهش گفتی که اونجوری جوابتو داده؟

گفتم برا منم تولد بگیر برام عروسی آنچنان نگرفتین همیشه میکفتی برات ی تولد بگیرم همه کفش بمونه کلی توهین بارم کرو که خونه بابات مگه تولد میگرفتی

[QUOTE=66998665]عزیززززم آخه چرا کتک میزنه مگه بلد نیس حرف بزنه؟[/Qمن اونروز زنگ زدم خاهرشوهرم گفتم بیایین تولدمه اوناهم نیومدن.من از قبل به شوهرم گفتم من کمی کیک ب پسرخاهرم نگر میدارم چون یتیمه خیلی دلم میسوزه براش .این عقده ای حسودی ی بچه بی پدرمادرم میکنه گفت کمی بزار من ببرم به خاهرم گفتم دعوت کروم میخاست بیاد دیگه افاده میزاره سر این کتکم زد حسود

جدا شدی؟

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
این قضیه رو فراموش کن ،میخای تا ابد و هر سال روز تولدت خودتو با یاداوریش آزار بدی؟خودت برای خودت تول ...

هیچ کس نبود شوهرم بود  الان زنگ زد کیک میخام بگیرم واست گفتم نمیخام دلم باز نمیشه

2706