2752
2734
عنوان

واااي باورم نميشه دندونام خيلي سفيد شد😃 +عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 5286 بازدید | 90 پست
یه کوچولو نظرت تند بودااا برخلاف دل نرمت  .

بهتره استارتر ها هم ملایمتر جواب بدن سایت مال همه اس اینهمه مردم نظر مخالف میدن ک نباید بگی خوشت نمیاد برو بیرون سایت ک مال باباشون نیست خوش باشین

استارتر جان  منم رفتم امتحان کنم 

حالا خوبه استارتر نگفته اسید بزنید به دندوناتون  انقدر جو رو متشنج میکنید یا مگه تبلیغ کالایی رو میکنه ؟؟

زردچوبه رو که هر روز داریم میخوریم حالا ی بار هم میزنیم به دندونمون 

2731

آره دندوناتون واقعا سفید شده من همین الان امتحانکردم جواب داد . البته من روغن نارگیلم رو مسواک ریختم . چون یه جایی خونه بودم.

منم هر موقع تاپیک می زنم یه عده میان ناراحتم می کنن . یعنی اون جایی که هر طور فکر می کنی تاپیک جنجالی نیست موضوع خاصی نیست بی احترامی به هیچ کسم نیست یهو از یه جایی دور از انتظار مشکل پیش میاد انگار یه عده فقط تاپیکا رو می خونن ببینن کجا می تونن حالگیری کنن و همش فاز منفی می دن . این نشون میده بچه ها ... جامعه مون سالم نیست . وقتی یه نفر حالش خوب نیست و احساس خوبی نداره اینجوری ایراد بنی اسرائیلی میگیره می خواد دیگرانو ناراحت کنه . و این خیلی بده 

تاپیک زدم که بدونم ثروتمندا دقیقا چخ حسی دارن یه نفر اومده می گه تاپیکت داغ رو دل همه هست و جز ناراحت کردن این و اون فایده ای نداره . خوب عزیز دل عنوان تاپیک رو که خوندی پس دوست نداری چرا میای تو . فقط اومدی ضد حال بزنی ؟

بعدشم میگه همه رو به یه چوب نزن . دقیقا حس می کنم دنبال درست کردن جنجاله

آره دندوناتون واقعا سفید شده من همین الان امتحانکردم جواب داد . البته من روغن نارگیلم رو مسواک ریختم ...

من واقعا دلم نميخواست با ايشون بحث كنم الانم پشيمونم با خودم ميگم كاش بيخيال ميشدم😞

فقط خواستم چيزيو كه ازش نتيجه گرفتمو بگم همين 

آره دندوناتون واقعا سفید شده من همین الان امتحانکردم جواب داد . البته من روغن نارگیلم رو مسواک ریختم ...

شماهم خودتونو ناراحت نكنيد اينجا مجازيه معلوم نيست با كيا هم صحبت ميشيم پس كلا بيخيال باشيد براتون مهم نباشه اصلا❤️🌸

این جور وقتا جا داره بگی چخههه🐕

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
2706