2737
2734
عنوان

چطور میشه مهاجرت کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 28 پست
متاسفانه تو دوران تحصیل یه سری مشکلات داشتم که معدلم بالا نیست. معدل پایینم فک نکنم زیاد ... واسه هم ...

من که هنوز نرفتم تو فکرشم😂

به نظرم با دانشگاه اونجا مکاتبه کن‌نمره هاتو بفرست ببین چی میگن.راجبه هزینه های زندگی اطلاعات به روز ندارم یه سرچ تو گوگل بکن میاد.ولی خودتم بری اونجا به دانشجو اجازه میدن تا یه ساعته مشخصی در هفته کار کنه میتونی یه سری هزینه هاتو جور کنی‌.

نگران این نباش که زندگیت زیر و رو شود،از کجا معلوم زیر زندگیت بهتر از رویش نباشد؟؟؟!
من یه بار خواستم شرکت کنم اما گفتن باید حداقل ۵۰ میلیون تو حسابت باشه. الانم که دلار رفته بالا قیمت ...

اونا کاری ندارن به پول فقط خرج راهتو باید داشته باشی وگرنه ثبت نامش اصلا به پول مربوط نیست شایدم دیگه دیره واسه ایرانیا  یه تحقیق لکنین ضرر نداره😨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و واسه ویزا میگن باید یه جوری ثابت کنی که میخوای برگردی ایران. مثلا ملکی چیزی نمیدونم بازم 😞

اینو نشنیده بودما!!میگن باید میری سفارت انگیزتو راجب تحصیل تو اون کشور بهشون بگی اگر شما با زبان آلمانی بخوایدد تحصیل کنین اونجا ازتون به آلمانی سوال میشه

نگران این نباش که زندگیت زیر و رو شود،از کجا معلوم زیر زندگیت بهتر از رویش نباشد؟؟؟!
2731
من آلمانو خودم یه مدت راجبش تحقیق کردم البته من برای کالج‌میخواستم اقدام کنم.هنوز تصمیم نگرفتم به ا ...

اگه دنبالش باشین میشه فاند بگیرین که حتی  دانشگاه انگلیسی زبان 

اگه دنبالش باشین میشه فاند بگیرین که حتی  دانشگاه انگلیسی زبان

آره ولی به زبان انگلیسی هزینه های تحصیل با خودمونه.ولی زبان آلمانی رایگانه یا هزینه خیلی کمی داره

آره ولی به زبان انگلیسی هزینه های تحصیل با خودمونه.ولی زبان آلمانی رایگانه یا هزینه خیلی کمی داره

نمیدونم من شنیدم دانشگاه المان تحصیل رایگانه و کمک هزینه تحصیل هم میدن 

2740

منم ارشد مترجمی میخونم. فکر نکنم بشه جایی رفت 😁 آخه ما تخصصمون یه سرش وصله به زبان فارسی.

تدریس هم خیلی از کشورا زبان انگلیسی زبان دومشونه احتیاج به معلم ندارن تو خونه یاد میگیرن، یا اگرم معلم بخوان چرا از شهروندای خودشون استخدام نکنن؟؟

اول باید مشخص کنی کجا میخای بری هرجایی مدرک خودشو میخاد یه سری کشورا ایلتس ۷ میخان یه سری GRE و اینا

بعدم ابنکه باید بدونی اقامت چی میخای بگیری اقامت تحصیلی،سرمایه گذاری،پناهندگی....هرکدوم شرایط خاصی دارن

پولم که خودت میدونی دیگه کم کم ۱۰۰ باید داشته باشی واسه حداکثر ۶ ماه زندگی

اول باید مشخص کنی کجا میخای بری هرجایی مدرک خودشو میخاد یه سری کشورا ایلتس ۷ میخان یه سری GRE و اینا ...

تو فکر تحصیلی یا کاری ام. اگه کاری بشه واقعا عالی میشه ولی رقابت زیاده. تحصیلی چقدر هزینه میخواد؟ مثلا کانادا