2726
عنوان

چطور میشه مهاجرت کرد؟

721 بازدید | 28 پست

بچه ها من مترجمی زبان خوندم. دوست دارم اون طرف مدرس زبان شم. ولی نمیدونم کدوم کشور رو انتخاب کنم. میگن با مدرک سلتا میشه همه جای دنیا کار پیدا کرد. کسی تجربه ای داره؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لاتاری یه قرعه کشیه که امریکا هرسال انجام میده از کشورهای جهان سوم  به چند هزارنفر گرین کارت میده  اسمتون دربیاد باید برین سفارت مصاحبه کنین و تا شش ماه وقت دارین برین امریکا با هزینه خودتون بعد اونجا خونه و خرج میدن تا تو جامعه راه بیافتین و مستقل شین بعد مالیات میگیرن از دماغتون میکشن بیرون 😁😁😁

اصلا لاتاری چی هست

لاتاری که میگن دیگه ایرانیا نمیتونن شرکت کنن.بعدشم شانسش خیلی پایینه

نگران این نباش که زندگیت زیر و رو شود،از کجا معلوم زیر زندگیت بهتر از رویش نباشد؟؟؟!
لاتاری یه قرعه کشیه که امریکا هرسال انجام میده از کشورهای جهان سوم  به چند هزارنفر گرین کارت می ...

من یه بار خواستم شرکت کنم اما گفتن باید حداقل ۵۰ میلیون تو حسابت باشه. الانم که دلار رفته بالا قیمت سر به فلک کشیده

هر کشوری که بهتر از ایران باشه. گرجستان صربستان ارمنستان کانادا سوید ...نمیدونم خدایی هر جا که بشه ر ...

من آلمانو خودم یه مدت راجبش تحقیق کردم البته من برای کالج‌میخواستم اقدام کنم.هنوز تصمیم نگرفتم

به این صورت که شما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشی تا بتونی رایگان تحصیل کنی البته زبان انگلسیم‌میشه ولی دگ تحصیلتون رایگان نیست.بعدش برای کالج یا دانشگاه مورد نظر ریز نمراتتو میفرستی اگر قبولت کردن میری دنبال کارای ویزا.

نگران این نباش که زندگیت زیر و رو شود،از کجا معلوم زیر زندگیت بهتر از رویش نباشد؟؟؟!
من آلمانو خودم یه مدت راجبش تحقیق کردم البته من برای کالج‌میخواستم اقدام کنم.هنوز تصمیم نگرفتم به ا ...

متاسفانه تو دوران تحصیل یه سری مشکلات داشتم که معدلم بالا نیست. معدل پایینم فک نکنم زیاد ... واسه همین دنبال اینم کارفرما پیدا کنم. که اونم خیلی سخته. غیر از هزینه دانشگاه که رایگانه هزینه خوابگاه و خوردو خوراک و حمل و نقل فک کنم ۵۰ میلیون هست نه؟ خوش به حالت تونستی بری خانومی. الان دانشجویی؟ 

2706