2737
2734
عنوان

عقد و بله برون خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 27 پست

من گفتم خدایا چه عروووس مهربونی داره واسه خواهر شوهرش ذکر میگه دعا میکنه آخه هر چقدرم مهربون یه ذوقی میکنن بهم بخوره ( خیلیا بدخواه شدن ) من خودم مهربونم ولی انقدر با کاراشون ناراحتم میکنن که داشتم با خودم فکر میکردم چقدر خوش قلبه این عرووووووس!!

نهههههه😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲رو چه حسابی میگین مرد بوده

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نهههههه😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲رو چه حسابی میگین مرد بوده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1998018/تاپیک-عروسی-خواهر-شوهر-و-کتک-زدنش-دروغ-بود

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
خودش گفت کلیم فحش داد بهمون که باورش کردیم یکی از بچه ها تاپیک زده درموردش اسکرین شات حرفاشم گذاشته

ووووووی😨 خیر نبینه به حقه مرتضی علییییییی😑😑😑

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
شیک برو اماشاباش کم بده خواهرشوهر لیاقت نداره

با این دیدی که شما به خواهر شوهر دارین  اگه خواهرشوهرتون فرشته هم میبود بازم باهاش مشکل داشتین !!.درضمن وقتی توی یه جمه حرف میزنید هیچ وقت جمع نبدین چون  توهین حساب میشه !!!. 

شیک لباس بپوش . برای عقدش حتما لباس خوب بخر ارایشگاه هم برو . شما اقوام درجه اول هستی باید خیلی خوب به نظر بیای. برای بله برون هم یه مانتوی فوق العاده شیک و کار شده یا یه کت و دامن رسمی عالیه. برای شاباش هم اگه تو دستت هست چرا کم بدی؟ فک کن خواهر خودته ! شما هر کاری میکنی برای خودت کردی عزیزم . 

2738
شیک لباس بپوش . برای عقدش حتما لباس خوب بخر ارایشگاه هم برو . شما اقوام درجه اول هستی باید خیلی خوب ...

الناز  مِن تازه عروسي كردم اونقدري وضيعت اوكي نيست كه شاباش انچناي بدم بله برون نفري ١٠بدم عقد نفري ٢٠بده!؟

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الناز  مِن تازه عروسي كردم اونقدري وضيعت اوكي نيست كه شاباش انچناي بدم بله برون نفري ١٠بدم عقد ...

عالیه  عزیزم . مهم اینه که شما میخوای به خواهر شوهرت احترام بذاری گلم . 😍😍😘😘

بعد يه دلم ميگه اونوقت ميگن ببين واسه بله برون عين عروس لباس پوشيده 

واسه عقد لباس بگیر ارایشگاه توپم برو 

بله برون اگه تو خونه است و مهمون زیاد ندارن و اینا ی لباس شیک ولی خیلی مجلسی نباشه ارایشم ملایم و ساده

وزن اولیه ۷۷/۵۰۰ 😣   وزن الان ۷۳/۵۰۰😊  وزن هدف ۵۹🤗
الناز  مِن تازه عروسي كردم اونقدري وضيعت اوكي نيست كه شاباش انچناي بدم بله برون نفري ١٠بدم عقد ...

عزیز دلم هرچقدر بهت قبلا خواهر شوهرت داده توام همونوقدر بده

وزن اولیه ۷۷/۵۰۰ 😣   وزن الان ۷۳/۵۰۰😊  وزن هدف ۵۹🤗
واسه عقد لباس بگیر ارایشگاه توپم برو   بله برون اگه تو خونه است و مهمون زیاد ندارن و اینا ...

لباس پاتختي خودمو ميخوام بپوشم البته با تغييرات

استينشو كلا عوض كردم بالا تنشم عوض كردم 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40