2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با اجازه استارتر عزیز

بچه ها تاپیک دیشبیه که خواهر شوهر استارتر سر مراسم حنابندون مادرشوهرشو کتک زده بود چی شد؟داشتم میخوندم یهو ترکید؟تو رو خدا یکی بگه چی شد؟

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

ساده باش و مرتب و شيك ارايش غليظ و شلوغ نكن دوره اين كارها گذشته مورد ديدم تو عروسي اقوام درجه بك وفته ارايشگاه و ارايش عروس خواسته 

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
تو بله برون اغلب پیراهن و لباس مجلسی نمی پوشن ....

پس واسه اون يه لباس كوتاه ميپوشم لباس پاتختي ام بمونه واسه اقوام ديگه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با اجازه استارتر عزیز بچه ها تاپیک دیشبیه که خواهر شوهر استارتر سر مراسم حنابندون مادرشوهرشو کتک ...

دروغ بود استاترش مرد بود داشت سرکارمون میذاشت

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
بعد يه دلم ميگه اونوقت ميگن ببين واسه بله برون عين عروس لباس پوشيده 

اره عزیزم. واسه بله برون یک لباس ساده تر و شیک با یک ارایش سبک و لایت.

واسه عقد رسمی تر باشه ولی باز هم سعی کن ساده و زیبا باشه لباست. کلا سادگی چه توی لباس و چه ارایش زیباتر و شیک تره

دروغ بود استاترش مرد بود داشت سرکارمون میذاشت

نهههههه😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲رو چه حسابی میگین مرد بوده

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
ساده باش و مرتب و شيك ارايش غليظ و شلوغ نكن دوره اين كارها گذشته مورد ديدم تو عروسي اقوام درجه بك وف ...

نه اصلا من ارايش عروسيمم اروپايي بود بعد اين تو عروسي و عقد من دقيقا بعد من رفته بود ارايشگاه من و ارايش عروس خواسته بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نهههههه😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲رو چه حسابی میگین مرد بوده

خودش گفت کلیم فحش داد بهمون که باورش کردیم یکی از بچه ها تاپیک زده درموردش اسکرین شات حرفاشم گذاشته

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
اره عزیزم. واسه بله برون یک لباس ساده تر و شیک با یک ارایش سبک و لایت. واسه عقد رسمی تر باشه ولی با ...

مرسي عشق دلم پس واسه عقد يدونه بايد بخرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706