2737
2739
عنوان

زایمان زودرس

| مشاهده متن کامل بحث + 2385 بازدید | 21 پست
من ماه دوم بارداری اون ۴هفته کلا خونریزی و لکه بینی داشتم هرلحظه منتظر سقط بودم اما بچه موند دکتر اح ...

عجبا از دست این دکترا منم ۱۲ هفته طول سرویکسم ۳۲ بود انقد اون موقع التماس کردم سرکلاژم کنه قبول نکرد گفت اولین بارداریته سقطم نداسته استراحت کن ی دفه ۱۸ هفته رفتم دیدم شده ۲۷ بعدم ک گفت از زمان سرکلاژت گذشته پساری میزارم واست ...اصلا ادم نمیدونه ب کدوم دکتر اعتماد کنه هر کسی ی حرفی میزنه نظری میده ...الانم دیگ فقط دکترم گفت استراحت کن ۲۸هفته امپول ریه بدم 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
من ماه دوم بارداری اون ۴هفته کلا خونریزی و لکه بینی داشتم هرلحظه منتظر سقط بودم اما بچه موند دکتر اح ...

خیلی ممنونم از توضیحت ببخشیدا یاد اون موقع انداختمت ....ان شالله ک این یکی زایمان راحتی داشته باشی نی نیتم سرموقع ب دنیا بیاد...

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ممنونم از توضیحت ببخشیدا یاد اون موقع انداختمت ....ان شالله ک این یکی زایمان راحتی داشته باشی ن ...

اشکال نداره عزیزم ادم با حرف زدن یه کم استرسش کم میشه امیدوارم بحق فلطمه زهرا همه مادرهای بارداربسلامتی زایمان کنن و هیچ کسی تجربه من واسش تکرار نشه خیلی سخته همینطور شما بسلامتی نی نی رو بغلت بگیری 😍

محتاجم به دعا
اشکال نداره عزیزم ادم با حرف زدن یه کم استرسش کم میشه امیدوارم بحق فلطمه زهرا همه مادرهای بارداربسلا ...

اره واقعا ....قربونت برم فداتشم ان شالله .....الهههههههههههههی آمین 😊

2728
عزیز خواهرت که نوشتی چندبار زایمان زودرس داشته مشکلشون چی بود

دو بار زایمان زودرس یکی ۲۳ هفته پارگی کیسه اب دومی سقطش هفت هفته بود سقط شد سومی هشت هفته بود سقط شد اخریم که خدا بگم چیکار نکنه دکترشو قرص لتروزول داد خورد سه قلو شد اینم سرکلاژ کرد استراحت مطلق مطلق بازم نموند ۲۱ هفته زایمان زودرس گرفت سه تام طبیعی اورد دکترا میگفتن تو این اخری اگه یکی بود میموند ...واقعا اذیت شد