2726
عنوان

زایمان زودرس

2377 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها کسی هست که توهفته ۲۹ زایمان زودرس داشته باشه ونینیشم سالم مونده باشه توروخدا بیاید بهم دلگرمی بدید 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
شما زایمان زودرس داشتین؟

اره کیسه آبم یهو بیخودی توهفته ۲۹ پاره شد الان بچم تو دستگاه خیلی کوچولوهه 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی خدا حفظش کنه

برا دوست من یک ماه زودتر به دنیا اومد.

مال جاریمم هشت ماهگی به دنیا اومد

دوتاشونم الان سالمن.

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من
2728

وزنش چقدره؟؟

حال عمومیش چطوره

دکتر چی میگه

کدوم بیمارستانه ؟؟

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
امیدت بخدا توکل کن اون بخواد حتما سالم میمونه 😍

عزیزم ببخشیدا چرا ۲۶هفته زایمان زودرس گرفتی ؟ طول سرویکست پایبن بود ؟

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
عزیزم ببخشیدا چرا ۲۶هفته زایمان زودرس گرفتی ؟ طول سرویکست پایبن بود ؟

طول سرویکس ۳۲بود امادخب یه روز به خونریزی افتادم یهویی بعد سه چهارروز هم انقباض ودرنهایت پاره شدن کیسه اب 

محتاجم به دعا
طول سرویکس ۳۲بود امادخب یه روز به خونریزی افتادم یهویی بعد سه چهارروز هم انقباض ودرنهایت پاره شدن کی ...

اخه چجوری ۳۲ ک خیلی خوبه طول من که ۲۰ 😔

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
علتشو اخر نفهمیدم چی بود اماصبحش یه تشک دونفره جابجا کردم هر چن دکترم میگفت ازون نمیتونه باشه  ...

من ۱۸هفته ۲۷ بود سرویکسم دکترم گفت از زملن سرکلاژ گذشته پساری گذاشتم ...۲۳ هفته رفتم سونو ۲۰بود سرویکسم فعلا ک مطلق خوابیدم فقط واسه دستشویی بلند میشم

علتشو اخر نفهمیدم چی بود اماصبحش یه تشک دونفره جابجا کردم هر چن دکترم میگفت ازون نمیتونه باشه  ...

یعنی اصلا قبلش هیچ علائمی نداشتی ؟

امپولو شیاف چی استفاده میکردی ؟سزارینت کردن ۲۶ هفته ؟

من ۱۸هفته ۲۷ بود سرویکسم دکترم گفت از زملن سرکلاژ گذشته پساری گذاشتم ...۲۳ هفته رفتم سونو ۲۰بود سروی ...

اگه استراحت مطلق باشی مطمن باش بسلامتی  میگذره و مشکلی پیش نمیاد توکل برخدا اون بخواد حتما میشه نگران نباش منو بگو یه دختر شیطون بلا دارم اصلا اصلا دست کمکی ندارم حتی شوهرمو و مادرم بیشتر واسم کثیف میکنن شاغلم دوشیفت میام سر کار کلی پیاده روی کلی پله بالاپایین میشم هرروز بارداری با استرسش واسم یه کابوسه همش هم بقیه میگن استراحت کن اما چطوری توهفته قبل سه بار مهمونی داشتم من دعوت ندادم ها خودشون اومدن 

محتاجم به دعا
یعنی اصلا قبلش هیچ علائمی نداشتی ؟ امپولو شیاف چی استفاده میکردی ؟سزارینت کردن ۲۶ هفته ؟

من ماه دوم بارداری اون ۴هفته کلا خونریزی و لکه بینی داشتم هرلحظه منتظر سقط بودم اما بچه موند دکتر احمقم فقط واسه همون موقع شیاف بهم دادو دیگر هیچ با اینکه زایمان اولم سز شدم این یکی طبیعی دنیا اوردم

محتاجم به دعا
اگه استراحت مطلق باشی مطمن باش بسلامتی  میگذره و مشکلی پیش نمیاد توکل برخدا اون بخواد حتما میشه ...

اره واقعا یه خانومی با طول سرویکس ۱۳ دو هفته پیش زایمان کرد ...منم ک دیگ همه کارارو انجام دادم  واقعا امیدم ب خدا ....اخی چقد سخت من خونه مامانمم ۵ماه از خونه زندگیم خبر ندارم   ....ان شالله ک نی شمام صحیحو سالم ب دنیا بیاد

2706