2733
2739
عنوان

زدن یا نزدن هپارین

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 21 پست
من از قبل بارداریم شروع کردم، تا آخر بارداریمم باید بزنم. اتفاقا خیلی خوبه برای بارداری و جز گروهB ه ...

شما هم روزی دوتا میزنین؟آسپرین هم میخورین؟

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

اصلا مطلبای تو نتو نخون هرچی دکترتون میگه انجام بدین ناسلامتی متخصص و شما اولین بیمارش نیستین بهش اعتماد کنید 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدای من 😢😢😢 به این نتیجه رسیدم تو دوران بارداری هر مطلبی رو نخونم که دلم هوری بریزه

عزیزم نگفتم ناراحت بشی برای خاطر خودت و نی نی گفتم که کاری که به صلاحشو رو انجام بدی دکتر یه چیزی میدونه که میگه

عزیزم نگفتم ناراحت بشی برای خاطر خودت و نی نی گفتم که کاری که به صلاحشو رو انجام بدی دکتر یه چیزی می ...

نه پیام شمارو نمیگم. اون مقاله ای که در مورد عوارض هپارین خوندم رو میگم.

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
2731
خدا کنجد کوچولو رو برات حفظ کنه

فدات عزیزم.دعام کن بعد 3تا سقط کنجدم بمونه برام