2703
2553
عنوان

زدن یا نزدن هپارین

816 بازدید | 21 پست

خانوما کمک کنین الان یه مقاله خوندم نوشته بود هپارین عوارض زیادی برای مادر و بچه داره. کسی هست هپارین زده باشه و بچه ی سالمی به دنیا آورده باشه؟تورو خدا کمک کنین استرس گرفتم من الان 5 هفته هستم نمیدونم آمپولارو بزنم یا نه؟

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من از قبل بارداریم شروع کردم، تا آخر بارداریمم باید بزنم. اتفاقا خیلی خوبه برای بارداری و جز گروهB هست، یعنی ضرری برای جنین نداره

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

ممنون خانوما من خودم مشکل انعقاد خون دارم برا همین تجویز کرده. الان تو اون مقاله خوندم باعث ناشنوایی یا عوارض پوستی بچه میشه برا همین ترسیدم

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

البته برای من بعد زایمان داد سه روز بعد از به دنیا اومدن بچه البته من کوتاهی کردم ولی بعدش دکترم گفت خطر از بیخ گوشت گذشت .دلم به حال همسایمون سوخت که بچشو ندید .بیچاره کلی دوا و درمون کرده بود که خدا بعد از ده سال بهش بچه داد الانم بچه رو باباشو عمش نگه میدارن بچه مادرشو ندید

من زدم والا بچم شنوایش ازمنم بهتره😐

خدارو صد هزار مرتبه شکر

البته برای من بعد زایمان داد سه روز بعد از به دنیا اومدن بچه البته من کوتاهی کردم ولی بعدش دکترم گفت ...

وای خدای من 😢😢😢 به این نتیجه رسیدم تو دوران بارداری هر مطلبی رو نخونم که دلم هوری بریزه

2706