2733
2734
عنوان

خاک توگورم گفتم بهش وای

| مشاهده متن کامل بحث + 1978 بازدید | 81 پست
ضمناگلم کلمه ایشالا گناه هستش استغفروالله نعوذبالله بگوان شاءالله توی نت سرچ کن معنیشوببسنی ودیگه ...

نمیدونستم گلم مرسی که گفتی

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍
حالا بیاد ببینم چی میگه .فردا تعریف میکنم😂😂😂. گیج نفهمید گفتم دوتا فک کرده یکیه

عزیزم😍

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای یه جوری شدم مبارکه 

فدات مرسی

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍
2731
اراگل منتظر خبر خوشتیم

😍😍😍😍عشقی مرسی عزیزم. خیلی خوشحال شد تازه وقتی فهمید دوتان که دیگه داشت سکته میکرد .تازه از صبحم که رفته کار کلی زنگ زده .جلوشو نگرفته بود داشت همه چیو لو میداد به همه ازذوق😂😂😂.ندید بَدیده مثل خودم

ان شاءالله قدمشون خیر باشه و سلامت باشین

مرسی گلم .