2737
2734
عنوان

هیچ وقت نمیشه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 21 پست
ما از همه جا طرد شدیم اینم روش

تا کی اخه؟تا کجا؟؟

دلم میسوزه فقط واسه فوتبال نه واسه خودمون!!!

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
اینقدرررر اینا خووب بازی کردن من هنوز فکر میکنم خاب میبینم . با این که حذف شدیم ولی اولین باره اینقد ...

👍👍👍👍👍👍

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا کی اخه؟تا کجا؟؟ دلم میسوزه فقط واسه فوتبال نه واسه خودمون!!!

تا وقتی که همین اوضاع باشه

دیگه کم کم ما رو به رسمیت هم نمیشناسن

7 شهریور 97 خاص ترین روز زندگیم  اللهم صل علی محمد و آل محمد 
2728

فقط داوره که طرف اونا بود 😡

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....

چرا توی محوطه ی جریمه ی پرتغال بازیکن مارو میزنن ، پیمان یوسفی - که کاملا با منطق و بدون طرفداری گزارش کرد - میگه میتونست پنالتی باشه ، خبری از VAR نیست و دوربینای تلویزیونی حتی یک بار هم صحنه رو نشون نمیدن و همه فراموش میکنن صحنه رو ..؟؟؟

۶ دقیقه وقت اضافه ؟ احمقانس !!!

۶ بار تعویض و ۳ بار استفاده از VAR !

کلی درگیری و اتلاف وقت و فقط ۶ دقیقه ؟ بازم خوبه !

سر دقیقه ۹۰ میره چک میکنه و ۹۲ پنالتی رو میگیره و ۹۴ پنالتی رو میزنیم و گل میشه ، ینی ۴ دقیقه اتلاف وقت ولی داور فقط ۷۵ ثانیه اضافه میکنه ، خنده داره :)))